Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Cyber Monday - знижки на рульові рейки та насоси продовжуються

Cyber Monday - знижки на рульові рейки та насоси продовжуються

2020-11-30 11:04:06   0   418

Останній день НЕЙМОВІРНИМ АКЦІЙНИМ ПРОПОЗИЦІЯМ! МИ ПІДГОТУВАЛИ ДЛЯ ВАС ДЕЩО ОСОБЛИВЕ:

 

     ЗНИЖКА 15% НА ГІДРОРЕЙКИ ТА НАСОСИ ГПК;

     ЗНИЖКА 10% НА ЕЛЕКТРОРЕЙКИ ТА НАСОСИ ЕГПК;

     ЗНИЖКА 10% НА МЕХАНІЧНІ РУЛЬОВІ РЕЙКИ;

     ЗНИЖКА 15% НА ПОСЛУГИ ПО РЕМОНТУ + 5%* ПОДАРУНОК НА НАСТУПНИЙ РЕМОНТ.

 

ВСТИГНИ ЗАБРОНЮВАТИ АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ ТА ОТРИМАЙ МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАТИ ЇЇ ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ! НЕ ПРОГАВТЕ СВІЙ ШАНС! ЗАМОВИТИ ЗНИЖКУ МОЖНА ТІЛЬКИ У "ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ" - З 27.11.2020 ПО 29.11.2020 ЗА ПРОМОКОДОМ «ЧОРНА РЕЙКА».

 

УЧАСТЬ В "ЧОРНІЙ" П’ЯТНИЦІ БЕРУТЬ ЧИ НЕ ВСІ РІТЕЙЛЕРИ, АЛЕ НЕ ВСІ НАДАЮТЬ ДІЙСНО ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ. АЛЕ МИ ПІДГОТУВАЛИ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ ДЕЩО ОСОБЛИВЕ! МИ ДАРУЄМО ЗНИЖКИ ТОМУ, ЩО МОЖЕМО СОБІ ЦЕ ДОЗВОЛИТИ, АДЖЕ ЗАВЖДИ ВИКОНУЄМО РОБОТУ НА ВИЩОМУ РІВНІ. УСЕ ПРОЗОРО ТА ЧЕСНО: МИ НЕ ПІДНІМАЛИ ЦІНИ СПЕЦІАЛЬНО, А ЗНИЖКА ДІЄ ЛИШЕ У "ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ". ТОЖ ВСТИГНІТЬ ПРИЙНЯТИ ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ!

 

І ЩЕ ОДНА ПЕРЕВАГА: КОЛИ ВИ КУПУЄТЕ РЕЙКУ ЗІ ЗНИЖКОЮ, ВИ СТАЄТЕ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ «ОБМІННИЙ ФОНД»: ТОБТО ПОВЕРТАЄТЕ СТАРУ РЕЙКУ НА ЗАПЧАСТИНИ. ТАКИМ ЧИНОМ ВИ ДІЙСНО ЗЕКОНОМИТЕ ЧИМАЛУ СУМУ!

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗНИЖКУ ОДРАЗУ, АДЖЕ ВОНА ДІЯТИМЕ ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ. ЗАПИСУЙТЕСЯ ДО НАС У БУДЬ-ЯКИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ!

 

*ЗНИЖКА У ДОДАТКОВІ 5% ДІЄ ДЛЯ НАСТУПНОГО РЕМОНТУ ПРОТЯГОМ УСІЄЇ ЗИМИ. ПРИЄМНА НОВИНА: СКОРИСТАТИСЯ НЕЮ МОЖЕТЕ НЕ ЛИШЕ ВИ, А Й ВАШІ БЛИЗЬКІ ТА ДРУЗІ!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!