Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Обережно — зима! Не забудь перевірити рульову рейку!

Обережно — зима! Не забудь перевірити рульову рейку!

2018-12-12 15:21:58   0   741

Зима додає кожному водієві з десяток зайвих проблем. Ожеледь, замети, необхідність щоразу прогрівати автомобіль перед поїздкою — все це, нікого не радує, адже на те, щоб дістатися з пункту А до пункту Б водієві доводиться витратити куди більше часу.

Але особливо сувора ця пору року до наших автомобілів. І система рульового управління (особливо рульова рейка) першою потрапляє під удар негоди.

Куди вдаряють холоди?

Що ж може статися з рейкою взимку? Насправді список несправностей хоч і невеликий, але може істотно сказатися як на якості управління, так і на вашій безпеці на дорозі. Головний ворог рульової рейки взимку — холод і волога.

  • В першу чергу страждають пильовики. Від перепаду температури або ж сильних морозів цей елемент системи нерідко тріскається. Цього достатньо, щоб в систему потрапили бруд і вода, які витісняють мастило і призводять до появи корозії.
  • Виходить з ладу шліцьове з'єднання карданного валу. Це ще один наслідок "роботи" іржі. Часто водії, сідаючи в автомобіль, не обтрушують зі взуття сніг, який, станувши, потрапляє під педалі, де і знаходиться даний елемент.
  • Від потрапляння в систему води може вийти з ладу і електроніка. Відбуваються збої і замикання в контактах.

Симптоми несправної рейки

Розпізнати наявність поломки в рульовій рейці досить просто:

  • Стук рульової. Спочатку він може бути ледь помітним, однак якщо не вживати ніяких заходів, шум тільки посилиться.
  • Ускладнене обертання керма. Це явище можна спостерігати, як при повороті у певну сторону, так і в обох напрямках.
  • Прокрутка рульового колеса або ж навпаки, кермо не повертається у вихідне положення.
  • Після коротких стоянок, з'являються масляні калюжі.

При наявності хоча б однієї з цих проблем, рекомендовано припинити експлуатацію автомобіля і провести діагностику та ремонт рульової рейки.

У скільки обійдеться ремонт рейки?

Вартість діагностики та ремонту рульової рейки залежить виключно від ступеня пошкодження вузла. Іноді, досить просто встановити нові сальники, пильовики і відшліфувати колонку — на це не доведеться витрачати ані багато часу, ані шалених коштів. Однак, іноді рейки настільки деформовані, що простіше та дешевше встановити нові деталі.

Щоб перевірити стан системи рульового управління вашого автомобіля та у разі потреби відреставрувати пошкоджені деталі, ви можете зв'язатися з менеджерами "Гур Сервіс". Вони підберуть зручний для вас час, а також проконсультують щодо орієнтовної вартості всіх робіт і запчастин.

Подбайте про свою безпеку на дорозі взимку — перевірте рульову рейку і всю систему РУ прямо зараз!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!