Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Про компанію ГУР Сервіс

Працездатність всіх систем та вузлів автомобіля – обов’язкова умова для комфорту та безпеки пересування. А кермове управління є однією з ключових систем приватного або комерційного транспорту. Тому наша компанія спеціалізується на обслуговуванні кермового управління і пов'язаних із ним вузлів та агрегатів.


Особливості та коротка історія

Ми почали свою діяльність у 2013 з відкриття одного автосервісу. Відразу визначилася вузька спеціалізація СТО: діагностика, технічне обслуговування, заміна і ремонт КУ. Механіки компанії "ГУР Сервіс" детально вивчили конструктивні особливості та проблеми легкових авто і мікроавтобусів усіх відомих виробників. Ми працюємо з вітчизняними, європейськими, корейськими, американськими та японськими автомобілями.

Сьогодні у нас відкрито кілька філій у Львові та с. Муроване, Луцьку, Ковелі. Ми продовжуємо розвиватися і вдосконалювати якість послуг, спектр яких істотно розширився:

  • діагностика та відновлення насосів гідропідсилення та рейок;
  • заміна проблемних або зношених елементів кермової;
  • продаж комплектуючих (ремкомплекти, кільця PTFE, сальники та інше);
  • реалізація рейок та насосів усіх типів.

У автосервісах використовується великий обмінний фонд, що дозволяє швидко замінити несправний вузол або агрегат на відновлений нашими фахівцями. На запчастини та ремонтні роботи надаються гарантії.

Переваги ГУР Сервіс

Універсальність СТО, де беруться за будь-які роботи, не завжди вигідна для клієнтів. Точно діагностувати проблему з кермовою та швидко усунути її може лише досвідчений фахівець. Тому у нас вузькоспеціалізований автосервіс, де знають про всі болячки ГПК кожного автомобіля і вміють з ними боротися. Це встигли оцінити більше 15 тисяч вдячних клієнтів, число яких щодня збільшується.

У нас вичерпний асортимент насосів (електричних та гідравлічних), кермових рейок і необхідних для відновлення працездатності кермового управління комплектуючих. Ви зможете їх придбати через сайт або замовити в одному з автосервісів після докладної консультації з фахівцем. І це не всі переваги компанії:

  • Ми надаємо максимально повну та достовірну інформацію про кожний товар.
  • Ми знаємо ціну простою автомобіля, тому всі види обслуговування, доставка замовлених запчастин і роботи з їх заміни здійснюються максимально швидко.
  • Ми не підсовуємо сумнівні запчастини, гарантуємо високу якість комплектуючих та послуг фахівців автосервісу.

Можете бути впевнені, що працездатність кермового управління вашої машини буде відновлена швидко, з тривалою гарантією результату і мінімальними витратами. СТО надає повний цикл послуг, від діагностики на професійному спецобладнанні до ремонту або підбору та установки нових вузлів і деталей. Звернувшись до нас, ви обов'язково отримаєте кваліфіковану допомогу і зможете швидко позбутися проблем з КУ.