Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м Львів (Муроване)

Показати
Сортувати:
Виберіть підкатегорію
0
Під час повороту керма колеса змінюють кут: так задається траєкторія руху автомобіля. Зусилля, яке водій прикладає до керма, передається на колеса через кермову рейку. Сьогодні є три типи рейок: механічні (з'явилися одні з перших), гідравлічні і електричні. Механічні рейки без ГПК не..
3500.00грн
0
Кермове управління — складна система, завдяки якій водій може задавати траєкторію і утримувати її незалежно від часу, погоди, дорожніх умов. Незважаючи на складне конструктивне рішення цього механізму, принцип його роботи досить простий: під час обертання керма через вал..
100.00грн
0
Насос — один з агрегатів системи гідравлічного управління керма. Його поломка не вважається критичним станом і дозволяє управляти автомобілем, але для цього доведеться докласти більше фізичних зусиль. Які функції виконує насос? Цей агрегат нагнітає робочу рідину в систему ..
100.00грн
0
Складовий механізм кермового управління автомобіля, за допомогою якого відбувається передача сили від керма до ведучих коліс, називають кермовою рейкою. Цей силовий вузол виконує ряд функцій: компенсує вплив ударів, що виникають під час їзди на нерівних поверх..
100.00грн
0
Типові проблеми насоса електропідсилення пов'язані з електронікою. Це можуть бути різні несправності електромотора, перегорілі запобіжники, збій або несправності датчиків, відсутність нормальних контактів або обрив ланцюга. На відміну від аналогічного пристрою на гідропі..
900.00грн
0
Насоси гідропідсилювачів виконують в системі кермового управління кілька функцій. Головна з них – зниження зусилля, яке докладає водій на кермо під час управління і маневрування. Так як ГПК включається одночасно з запуском двигуна, а насос працює весь час, поки включений ДВЗ, він схильний до прир..
900.00грн
0
Більш сучасні моделі кермових рейок комплектуються електропідсилювачем. Такі агрегати встановлюють на швидкісні авто: вони забезпечують маневреність і керованість. Завдяки електроприводу рейки з ЕПК ефективно знижують рівень зусилля, яке водій прикладає для зміни траєкт..
3500.00грн
0
Кермова рейка, будучи складовою системи кермового управління, виконує функцію передачі зусилля від керма до кермового механізму. Якщо говорити простіше, вона дозволяє задавати траєкторію автомобіля, змінюючи кут повороту ведучих коліс. На відміну від рейок минулого столітт..
3500.00грн
м Львів (Муроване)

Будь-які проблеми з кермовим управлінням швидко і відносно недорого можна вирішити на СТО "ГУР Сервіс", філія якої тепер є і у селі Муроване (Львів). Ми працюємо виключно з кермовим управлінням, тому фахівці компанії досконально знають всі характерні несправності системи і способи їх усунення. Ми приймаємо автомобілі будь-якої марки та модифікації, з гідропідсилювачем або колонкою з ЕПК, і швидко відновлюємо комфорт пересування і керованість.

Якщо ви не хочете, щоб механіки «універсальної» СТО тренувалися на ремонті кермової вашого авто, звертайтеся до нас. Тут повний цикл обслуговування, від пошуку несправностей і виявлення поломки до повноцінного ремонта або заміни проблемних елементів.

Перелік основних послуг

У автосервіса кілька переваг. Це доступна вартість, професіоналізм і досвід механіків, достатній запас комплектуючих і ремкомплектів. Також є спеціальний обмінний фонд з ретельно відреставрованими вузлами і агрегатами (насоси, рейки та ін.) з гарантією. Ми надаємо повний цикл обслуговування, в тому числі:

  • професійну діагностику з використанням спецобладнання, що дозволяє виявити назріваючі проблеми;
  • заміну будь-яких деталей і вузлів на нові, установку ремкомплектов;
  • відновлення проблемних механізмів або установку аналогічних з обмінного фонду;
  • поставку запчастин і агрегатів у зборі з урахуванням марки, року, модифікації та інших особливостей авто.

Записатися на діагностику можна на зручний для вас час. Також ви можете заздалегідь дізнатися орієнтовну вартість обслуговування, наявність запчастин, необхідних для ремонту, або замовити їх. Гарантії надаються не тільки на запчастини, а й на кожну послугу. Всі роботи виконуються оперативно, а результати обслуговування радують клієнтів.