Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Якісний сервіс завжди поруч з Вами

Якісний сервіс завжди поруч з Вами

2018-12-12 14:32:50   0   1494

Проблеми в системи кермового управління — справа неабияка. Адже саме кермова рейка відповідає за маневреність автомобіля і Вашу безпеку на дорозі. Звичайно, кожен досвідчений водій може самостійно усунути дрібні несправності. Наприклад, поміняти мастило в насосі ГПК або провести заміну кермової рейки.

Але давайте визнаємо, подібні роботи займають чимало часу, особливо, якщо необхідно підібрати нові комплектуючі для системи кермового управління саме Вашого автомобіля.

Як швидко усунути несправності в кермовій?

Профілактична діагностика системи кермового управління Вашого автомобіля допомагає виявити і в подальшому запобігти поломки на стадії їх виникнення. Погодьтеся, набагато легше замінити тріснуті сальники або пильовики, ніж усувати подальшу корозію в механізмі.

Однак, якщо ремонт насоса ГПК або реставрація кермової рейки неминучі, краще довірити цю роботу професіоналам.

Фахівці компанії "Гур Сервіс" проведуть всі роботи швидко і якісно, взявши на себе всі турботи з пошуку і підбору ремкомплекта і запчастин, дефектації вузлів системи кермового управління, а також перевірку відповідності агрегатівтехнічним нормам.

Як записатися на діагностику і ремонт кермової?

Скористатися послугами фахівців "Гур Сервіс" Ви можете в таких містах, як Львів, Луцьк та Ковель.

Для цього достатньо просто зв'язатися з нашими менеджерами, які допоможуть підібрати зручний для Вас час, а також нададуть безкоштовну консультацію про вартість тих чи інших робіт.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!