Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Призначення насоса системи кермового управління — знижувати зусилля оберту керма під час маневрування. Це підвищує комфорт управління і знижує втому водія, пом'якшує ударне навантаження на систему управління. Знаходячись під значним навантаженням, насос вимагає періодичного обслуговування, має кінцевий ресурс. Пристрій ремонтопридатний, вартість і складність реставрації залежить від модифікації і ступеня зносу агрегату. Автовиробники використовують механізми двох типів:

 • Гідравлічні (ГПК), в яких передбачений замкнутий контур з робочою рідиною. Приводиться агрегат від двигуна за допомогою ременя. Такі насоси відрізняються підвищеною потужністю і довговічністю.
 • Електричні (ЕПК). Основою конструкції є електромотор, який приводить в дію механізм, а також система датчиків, що регулюють його роботу.

Крім відмінностей в конструкції і розмірах (ЕПК набагато компактніший), є особливості пристрою систем для різних автомобілів, які необхідно знати майстру. Досвідчений механік виконає відновлення пристрою за кілька годин, якщо не буде необхідності в складних додаткових роботах.

Основні ознаки несправностей

Незважаючи на відмінності різних типів і модифікацій агрегатів, типові ознаки неполадок у агрегатів подібні. До них відносяться:

 • поява вібрацій на кермовому колесі, характерна «віддача» у вигляді поштовхів під час пересування нерівними покриттями або попаданні в ями, наїзді на горби;
 • труднощі з маневруванням, стає все складніше обертати кермо;
 • сторонні шуми (гул, виття і/або вереск), які виникають в ЕПК під час маневрування, а у гідравлічних системах навіть під час запуску ДВЗ;
 • поява течі в районі кермового управління.

Тільки діагностика допоможе точно визначити, що причиною несправності є насос. До поломок можуть привести розгерметизація гідравліки, неполадки з сальниками або шлангами, несправні датчики, окислення контактів або обрив ланцюга, прослизування приводного ременя, механічні пошкодження. Навіть у разі поломки насоса управління автомобілем утруднено, але можливо. Але фахівці рекомендують негайно вирушати до автосервісу.

Хід відновлювальних робіт

ГУР Сервіс оснащений всім необхідним, щоб виявити і локалізувати неполадки. Ремонтним роботам передує кваліфікована діагностика з використанням спеціальних стендів. Реставрація виконується покроково:

 • демонтаж пристрою з автомобіля;
 • ретельне очищення і промивання всіх елементів;
 • дефектовка для визначення проблемних деталей і загального стану вузла;
 • перевірка робочих поверхонь вала і дзеркал, при необхідності — шліфування;
 • заміна запчастин та витратних матеріалів (пильовиків, втулок, вала, сальників, підшипників, контактів, датчиків та ін.);
 • збірка, стендова перевірка результатів ремонту та установка на автомобіль.

Якщо діагностика показує, що відновлення насоса займе чимало часу або обійдеться дорого, клієнту пропонується альтернатива. У компанії є обмінний фонд ретельно відновлених і перевірених агрегатів. Можна замінити проблемний пристрій на аналогічний з гарантією.

Консультація, діагностика, ремонт

Якщо потрібна консультація спеціаліста або хочете записатися на діагностику, ремонт чи розвал - заповніть дані і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.

РЕМОНТ НАСОСУ ВАШОГО АВТО

Етапи проведення
ремонту рульової рейки

 • 1Агрегат знімається з автомобіля і встановлюється на перевірочній стенд. Таким чином можна виявити поломку і всі порушення, які перешкоджають нормальному функціонуванню вузла.
 • 2Майстри розбирають рейку і виконують дефектовку - вичищають бруд, корозію, залишки старих мастильних матеріалів.
 • 3Після дефектовки проводиться промивка спеціальними розчинами, які перешкоджають попаданню піску, пилу та іншого сміття в агрегат.
 • 4Якщо виявлена ​​іржа, наші спеціалісти проточують, шліфують і полірують рейкові вали, повертаючи їм первинну форму.
 • 5Далі відбувається заміна всіх сальників, кілець ущільнювачів, опорних втулок. Всі вони змінюються на нові, які запобігають появі стуку при подальшій експлуатації.
 • 6Рейку збирають, перевіряють на стенді, налаштовують і монтують на автомобіль

Поширені запитання

КОНТАКТИ

Телефон:

☎️ +38(050)37-888-60

☎️ +38(050)82-57-272

☎️ +38 (068)88-30-707

☎️ +38 (066)88-30-707


Адреса:

м. Ковель, пров. Ватутіна, 9

м. Львiв, с. Муроване, вул. Січових Стрільців, 34

м. Луцьк , вул. Теремнівська, 29а

Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 14:00

Нд: вихідний

Email:

[email protected]