Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Діагностика

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Діагностика насосів ГПК в м. Львів (с.Муроване)
0
Насос — один з агрегатів системи гідравлічного управління керма. Його поломка не вважається критичним станом і дозволяє управляти автомобілем, але для цього доведеться докласти більше фізичних зусиль. Які функції виконує насос? Цей агрегат нагнітає робочу рідину в систему ..
ВІД 100 грн
Діагностика рульових рейок в м. Львів (с.Муроване)
0
Складовий механізм кермового управління автомобіля, за допомогою якого відбувається передача сили від керма до ведучих коліс, називають кермовою рейкою. Цей силовий вузол виконує ряд функцій: компенсує вплив ударів, що виникають під час їзди на нерівних поверх..
ВІД 100 грн
Діагностика

Ефективність роботи кермового управління авто надзвичайно важлива. Від неї залежить легкість маневрування, відсутність втоми при тривалому пересуванні, безпека руху. Правила забороняють використання автомобілів з несправним кермовим управлінням. Згідно з регламентом, контроль стану системи проводиться щорічно. Але у вітчизняних умовах кермове управління або окремий її елемент можуть вийти з ладу раніше. Про це сигналізують:

  • труднощі з поворотом кермового колеса;
  • виникнення люфтів у кермовому управлінні;
  • теча робочої рідини у районі рейки, насоса, шлангів та місцях з'єднань;
  • поява сторонніх шумів в умовах працюючого двигуна чи під час маневрування.

Точно виявити причину проблеми самостійно важко. Для цього потрібна кваліфікована діагностика, іноді з демонтажем і розбиранням окремих вузлів. Перевірка стану системи дозволяє визначити оптимальний спосіб усунення несправностей і заощадити на непотрібних роботах і запчастинах.

Порядок проведення діагностики

У автосервісі “ГУР Сервіс” процес умовно поділяється на кілька етапів. Сюди входить ретельний огляд для виявлення течі і механічних пошкоджень, застосування стендів і тестерів. Майстри перевіряють усе:

  • герметичність і загальний стан кермового управління, наявність достатньої кількості робочої рідини і її якість;
  • цілісність пильовиків, стан шлангів, місць з'єднання, сальників;
  • працездатність редуктора (рейки) і тяг;
  • ефективність роботи гідропідсилювача.

Відповідно до результатів перевірки майстер визначає, які елементи слід замінити, що підлягає реставрації, чи потрібні розбирання і складний ремонт. Виявляється і усувається причина виходу з ладу системи. Діагностика, досвід механіків та спеціальне обладнання автосервісу дозволяють протягом декількох годин повністю відновити продуктивність автомобіля.