Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Діагностика

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Kомплексна діагностика в м. Львів (с.Муроване)
0
Кермове управління — складна система, завдяки якій водій може задавати траєкторію і утримувати її незалежно від часу, погоди, дорожніх умов. Незважаючи на складне конструктивне рішення цього механізму, принцип його роботи досить простий: під час обертання керма через вал..
ВІД 0 грн
Діагностика насосів ГПК в м. Львів (с.Муроване)
0
Насос — один з агрегатів системи гідравлічного управління керма. Його поломка не вважається критичним станом і дозволяє управляти автомобілем, але для цього доведеться докласти більше фізичних зусиль. Які функції виконує насос? Цей агрегат нагнітає робочу рідину в систему ..
ВІД 0 грн
Діагностика рульових рейок в м. Львів (с.Муроване)
0
Складовий механізм кермового управління автомобіля, за допомогою якого відбувається передача сили від керма до ведучих коліс, називають кермовою рейкою. Цей силовий вузол виконує ряд функцій: компенсує вплив ударів, що виникають під час їзди на нерівних поверх..
ВІД 0 грн
Діагностика

Ефективність роботи кермового управління авто надзвичайно важлива. Від неї залежить легкість маневрування, відсутність втоми при тривалому пересуванні, безпека руху. Правила забороняють використання автомобілів з несправним кермовим управлінням. Згідно з регламентом, контроль стану системи проводиться щорічно. Але у вітчизняних умовах кермове управління або окремий її елемент можуть вийти з ладу раніше. Про це сигналізують:

  • труднощі з поворотом кермового колеса;
  • виникнення люфтів у кермовому управлінні;
  • теча робочої рідини у районі рейки, насоса, шлангів та місцях з'єднань;
  • поява сторонніх шумів в умовах працюючого двигуна чи під час маневрування.

Точно виявити причину проблеми самостійно важко. Для цього потрібна кваліфікована діагностика, іноді з демонтажем і розбиранням окремих вузлів. Перевірка стану системи дозволяє визначити оптимальний спосіб усунення несправностей і заощадити на непотрібних роботах і запчастинах.

Порядок проведення діагностики

У автосервісі “ГУР Сервіс” процес умовно поділяється на кілька етапів. Сюди входить ретельний огляд для виявлення течі і механічних пошкоджень, застосування стендів і тестерів. Майстри перевіряють усе:

  • герметичність і загальний стан кермового управління, наявність достатньої кількості робочої рідини і її якість;
  • цілісність пильовиків, стан шлангів, місць з'єднання, сальників;
  • працездатність редуктора (рейки) і тяг;
  • ефективність роботи гідропідсилювача.

Відповідно до результатів перевірки майстер визначає, які елементи слід замінити, що підлягає реставрації, чи потрібні розбирання і складний ремонт. Виявляється і усувається причина виходу з ладу системи. Діагностика, досвід механіків та спеціальне обладнання автосервісу дозволяють протягом декількох годин повністю відновити продуктивність автомобіля.