Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Ремонт рейок

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

 Ремонт рейок без ГПК в м. Львів (с. Муроване)
0
Під час повороту керма колеса змінюють кут: так задається траєкторія руху автомобіля. Зусилля, яке водій прикладає до керма, передається на колеса через кермову рейку. Сьогодні є три типи рейок: механічні (з'явилися одні з перших), гідравлічні і електричні. Механічні рейки без ГПК не..
800.00 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Гільзовка корпусу для розподільника потрібна, коли з’являється кільцевий знос корпусу. Причиною зносу корпусу є стружка, яка з’являється внаслідок зносу насоса. Коли тефлонові кільця труться зсередини зі стружкою об корпус розподільника, утворюється кільцевий знос. Чим вище тиск гідравлічної рід..
1000.00 грн
Заміна кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Кермова рейка є важливим елементом цілісного механізму управління. Вона відповідає за комфортне керування автомобілем. Як і будь-яка інша частина автомобіля, вона не застрахована від несправності. Щоб реставрувати кермову рейку чи замінити її, потрібно зняти агрегат з автомобіля. Щоб зняти..
1000.00 грн
Заміна пильовиків кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Пильовики кермової рейки, захищають внутрішні деталі рейки від вологи, пилу і бруду. Вони зношуються від часу, механічних ушкоджень, через їзду по неякісному покриттю та при поганому кріпленні. Внаслідок цього втрачають свою еластичність і рвуться, а пластикові деталі тріскаються від технічного..
50.00 грн
Заміна рульової тяги в м. Львів (с.Муроване)
0
У системі кермового управління кермова тяга забезпечує передачу зусилля від повороту керма на поворотні кулаки коліс. Рульова тяга має наконечник, через що стабілізує становище коліс. Тяги стають несправними в основному після механічного впливу: якщо водій заїхав на край глибокої ями, або ж ..
50.00 грн
Заміна рульового наконечника в м. Львів (с.Муроване)
0
Кермовий наконечник – це елемент кермового управління в автомобілі, який забезпечує поворот коліс на потрібний кут. В його принципі закладено кульове з’єднання, по суті його можна назвати шарніром. Наконечник з’єднує рульову тягу з поворотним кулаком. Вузол піддається великим навантаженням, тому..
50.00 грн
Заміна ущільнювальних кілець шлангів гідропідсилювача в м. Львів (с. Муроване)
0
Обов’язковим та важливим елементом техобслуговування кермової системи є перевірка та заміна ущільнювальних кілець і шлангів гідропідсилювача. Завдяки герметичності ущільнювальні кільця гідропідсилювача забезпечують ефективну роботу системи. Ці кільця виготовляють з гумотехнічної суміші на основі..
150.00 грн
Калібрування датчиків рейки з електропідсилювачем в м. Львів (с.Муроване)
0
Крутний момент на кермовому колесі вимірюється датчиком, встановленим безпосередньо на хвостовику шестерні вала кермового управління. Відповідно, якщо не працює датчик, відключається й сам підсилювач, що і є поширеною проблемою рейок з електропідсилювачем. Вирішити цю проблему можна, зробивши ка..
500.00 грн
Регулювання кермової рейки на автомобілі в м. Львів (с. Муроване)
0
Aвтовиробники більшості провідних країн забезпечують високий ресурс елементів вузла управління. Вони здатні ефективно працювати сотні тисяч кілометрів або 10-15 років експлуатації. Але це в ідеальних умовах доріг європейського рівня, виконання умов технічного огляду, використання оригінальних за..
100.00 грн
Регулювання кермової рейки у знятому стані в м. Львів (с. Муроване)
0
Регулювання кермової рейки в знятому стані є надійним способом усунення некритичних несправностей. Регулювання може допомогти у випадку, якщо комплектуючі кермової рейки не зносилися. У випадку, якщо агрегат відслужив своє, фахівці СТО «ГУР Сервіс» допоможуть підібрати вам інший новий, або відрес..
100.00 грн
Ремонт рейки з ЕПК в м. Львів (с.Муроване)
0
Більш сучасні моделі кермових рейок комплектуються електропідсилювачем. Такі агрегати встановлюють на швидкісні авто: вони забезпечують маневреність і керованість. Завдяки електроприводу рейки з ЕПК ефективно знижують рівень зусилля, яке водій прикладає для зміни траєкт..
2000.00 грн
Ремонт рейок з ГПК  в м. Львів (с.Муроване)
0
Кермова рейка, будучи складовою системи кермового управління, виконує функцію передачі зусилля від керма до кермового механізму. Якщо говорити простіше, вона дозволяє задавати траєкторію автомобіля, змінюючи кут повороту ведучих коліс. На відміну від рейок минулого столітт..
2000.00 грн
Ремонт розподільника кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Розподільний механізм (його ще називають розподільник або золотник) є високоточним вузлом, чутливим до стану комплектуючих і якості мастила. Ознаками несправності і необхідності ремонту розподільника є: туге кермо; мимовільний поворот керма; наявність люфту; сторонні звуки, ..
1500.00 грн
Шліфування штока кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Шліфування штока є важливою процедурою в ремонті кермової рейки. Видаливши корозію з деталі, можна вирішити відразу декілька проблем з кермовим управлінням. Корозія на валу також може стати причиною несправності інших елементів рейки і кермового управління. Проблеми, які виникають внаслідок к..
500.00 грн
Ремонт рейок

Ремонт і реставрація рульових рейок у Львові

Від стабільної роботи кермової рейки безпосередньо залежить безпека на дорозі та комфорт керування автівкою. Це один з найнадійніших вузлів авто, якому рідко загрожують несправності, втім, це не заперечує необхідності регулярно перевіряти стан та робочі характеристики деталі.

Ключові симптоми несправності

       Стук у передній підвісці.

Спочатку він може проявлятися лише на нерівній дорозі, але згодом ви чутимете його постійно. У випадку сильного пошкодження помітно ускладнюється кермування.

       Ускладнення повороту колес.

Для того, щоб повернути кермо, необхідно докласти зусилля, а під час руху чутно сторонні шуми.

       Проблеми з керуванням.

Автомобіль перестає реагувати на повороти керма, при цьому саме кермо може бути неможливо повернути у початкове положення. Також тривожними симптомами є складнощі з кермуванням у холодну погоду та вібрація керма як під час повороту, так і під час руху по прямій.

       Теча гідравлічної рідини.

Краплі чи навіть масляні калюжі під автівкою - одна з найрозповсюдженіших ознак несправності рульової рейки. Причина - зношеність сальників та прокладок.

Будь-яка з вказаних ознак вже є вагомою причиною звернутися на СТО та перевірити стан кермової рейки: остаточний діагноз може поставити лише спеціаліст.

Порядок ремонтних робіт

Ремонт рульової рейки - не те завдання, з яким можна впоратися самотужки. Адже необхідно не тільки точно встановити причину несправності та замінити зламану запчастину, а й ідеально відрегулювати роботу механізму.

       Розбирання кермової рейки.

       Мийка та дефектація валів, втулок, підшипників.

       Шліфування та полірування валів (необхідно для видалення слідів корозії).

       Повна заміна сальників, втулок, ущільнювачів та поршневих кілець.

       Перевірка працездатності на спеціальному стенді.

Терміни виконання робіт

Строк виконання ремонтних робіт залежить від стану рульової рейки та складності запланованих маніпуляцій. Загалом ремонт виконується у термін від двох годин до одного дня.

 

Наш сервіс у Львові надає послуги повного циклу. Таким чином все, що вам потрібно, це просто привезти до нас своє авто, а потім забрати його вже у повністю робочому стані. Автосервіс повністю укомплектовано сучасним діагностичним обладнанням, що гарантує швидкість та точність під час встановлення причини несправності, а наявність всіх необхідних інструментів дозволяє у максимально короткі строки впоратися із ремонтними роботами будь-якої складності.

Гарантійні зобов’язання

На всі послуги, надані нашим автосервісом, поширюється гарантія терміном у 6 місяців. Гарантійні талони на придбані у нас рульові рейки оформлюються безпосередньо в день покупки. На вживані деталі також надається гарантія - 14 днів з моменту покупки. Також зверніть увагу, що ви маєте право повернути вже придбану рульову рейку протягом 14 днів з моменту придбання, але лише за умови збереження чека, упаковки та відсутності слідів монтажу й експлуатації.

Знижки

Бажаєте отримати знижку на реставрацію рульової рейки? Це цілком можливо. Ми пропонуємо знижку від 5% до 15% для власників та працівників СТО та таксистів. Також приємну знижку можна отримати за тиждень ДО Дня Народження та через тиждень ПІСЛЯ нього (за умови пред’явлення паспорту).

Причини поломки

Коли кермова рейка виходить з ладу - це неприємний момент, але все можна швидко вирішити. Існують дві основні причини поломки:

       їзда нерівними дорогами;

       потрапляння рідини у корпус.

Будь-які перешкоди на дорогах - це підвищене навантаження на механізм, що призводить до передчасного зносу. Ще один важливий момент: засмічення. Навіть найдрібніші часточки пилу, піску та вологи здатні нанести механізму непоправної шкоди. Тож усі водії, яким часто доводиться пересуватися нерівними запиленими дорогами, мають бути готовими до передчасного виходу з ладу рульвої рейки та необхідності її відновлення. У цьому випадку надзвичайно важливо слідкувати за станом пильовиків та перепускних трубок.

Що треба робити, щоб реставрація кермової рейки не знадобилася передчасно? Перш за все - поводити себе розумно. А саме не переїздити на повній швидкості трамвайні рельси чи “лежачих поліцейських”, не залишати взимку автівку на стоянці з вивернутими колесами (і так само не переїздити з вивернутими колесами через бордюри), а також уникати різких поворотів керма під час руху на ще не прогрітому авто.

Які роботи оплачуються додатково?

Реставрація рульової рейки - не найдешевша процедура, але і не найдорожча. Але під час діагностики може з’ясуватися, що для стабільної роботи автомобіля необхідно замінити додаткові деталі - ці маніпуляції оплачуються окремо. Перш за все мова йде про:

       вал і корпус кермової рейки;

       золотник (а також його верхній і середній підшипник та кришка);

       пружина;

       регулювальний прижим та його гайка;

       трубопровід рульової рейки;

       рульова тяга (а також її пильник та наконечник);

       права втулка;

       стопорне кільце.

Усі інші деталі замінюються під час базового ремонту, доплачувати за цю роботу не потрібно.

Наш автосервіс у Львові готовий надати всі необхідні для реставрації рульової рейки послуги: ви можете бути впевнені у позитивному результаті. Ми розуміємо, наскільки складно залишитися без “залізного коня” надовго, тому наші майстри впораються з ремонтом будь-якої складності у найкоротший термін. Дізнатися орієнтовну вартість робіт та записатися на ремонт можна, зателефонувавши по одному з вказаних на сайті номерів.