Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м Львів (Муроване)

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Ремонт рейки з ЕПК у Львові (с.Муроване)
0
Більш сучасні моделі кермових рейок комплектуються електропідсилювачем. Такі агрегати встановлюють на швидкісні авто: вони забезпечують маневреність і керованість. Завдяки електроприводу рейки з ЕПК ефективно знижують рівень зусилля, яке водій прикладає для зміни траєкт..
ВІД 3800 грн
Ремонт рейок без ГПК в м. Львів (с. Муроване)
0
Під час повороту керма колеса змінюють кут: так задається траєкторія руху автомобіля. Зусилля, яке водій прикладає до керма, передається на колеса через кермову рейку. Сьогодні є три типи рейок: механічні (з'явилися одні з перших), гідравлічні і електричні. Механічні рейки без ГПК не..
ВІД 1000 грн
Ремонт рейок з ГПК  в м. Львів (с.Муроване)
0
Кермова рейка, будучи складовою системи кермового управління, виконує функцію передачі зусилля від керма до кермового механізму. Якщо говорити простіше, вона дозволяє задавати траєкторію автомобіля, змінюючи кут повороту ведучих коліс. На відміну від рейок минулого столітт..
ВІД 3000 грн
Монтаж/демонтаж (заміна) кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Кермова рейка є важливим елементом цілісного механізму управління. Вона відповідає за комфортне керування автомобілем. Як і будь-яка інша частина автомобіля, вона не застрахована від несправності. Щоб реставрувати кермову рейку чи замінити її, потрібно зняти агрегат з автомобіля. Щоб зняти..
ВІД 1300 грн
Ремонт електропідсилювача керма у Львові
0
Усі сучасні автомобілі мають одну спільну деталь - підсилювач керма. Існує кілька різновидів механізмів, але останнім часом усе популярнішими стають електропідсилювачі та електрогідропідсилювачі. У будь-якому разі саме цей механізм відповідає за зниження зусиль, що докладає водій під час кермування...
ВІД 3100 грн
Ремонт насосів ГПК в м. Львів (с.Муроване)
0
Насоси гідропідсилювачів виконують в системі кермового управління кілька функцій. Головна з них – зниження зусилля, яке докладає водій на кермо під час управління і маневрування. Так як ГПК включається одночасно з запуском двигуна, а насос працює весь час, поки включений ДВЗ, він схильний до прир..
ВІД 1000 грн
Заміна насоса гідропідсилювача в м. Львів (с.Муроване)
0
Насос гідропідсилювача є невід’ємною частиною багатьох транспортних засобів. В його основі закладений принцип роботи на законах гідравліки. Для роботи механізм використовує тиск, створений насосом, який приводиться в рух від колінчастого вала двигуна. Відповідно через трубки відбувається потрап..
ВІД 500 грн
Ремонт розподільника кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Розподільний механізм (його ще називають розподільник або золотник) є високоточним вузлом, чутливим до стану комплектуючих і якості мастила. Ознаками несправності і необхідності ремонту розподільника є: туге кермо; мимовільний поворот керма; наявність люфту; сторонні звуки, ..
ВІД 1900 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Гільзовка корпусу для розподільника потрібна, коли з’являється кільцевий знос корпусу. Причиною зносу корпусу є стружка, яка з’являється внаслідок зносу насоса. Коли тефлонові кільця труться зсередини зі стружкою об корпус розподільника, утворюється кільцевий знос. Чим вище тиск гідравлічної рід..
ВІД 1300 грн
Діагностика насосів ГПК в м. Львів (с.Муроване)
0
Насос — один з агрегатів системи гідравлічного управління керма. Його поломка не вважається критичним станом і дозволяє управляти автомобілем, але для цього доведеться докласти більше фізичних зусиль. Які функції виконує насос? Цей агрегат нагнітає робочу рідину в систему ..
ВІД 100 грн
Діагностика рульових рейок в м. Львів (с.Муроване)
0
Складовий механізм кермового управління автомобіля, за допомогою якого відбувається передача сили від керма до ведучих коліс, називають кермовою рейкою. Цей силовий вузол виконує ряд функцій: компенсує вплив ударів, що виникають під час їзди на нерівних поверх..
ВІД 100 грн
Заміна бачка гідропідсилювача в м. Львів (с. Муроване)
0
Бачок гідропідсилювача є накопичувальним резервуаром для рідини ГПК, яка по шлангах низького тиску надходить в насос, а по шлангах високого тиску потрапляє в рейку, звідки повертається по зворотній магістралі назад в бачок. Бачок повинен бути герметичним, тому що від його стану залежить робота гід..
ВІД 200 грн
Заміна оливи гідропідсилювача в м. Львів (с. Муроване)
0
Гідравлічна система вимагає догляду і своєчасного обслуговування, як і кожна складова машини. Тому необхідно періодично перевіряти і замінювати мастило гідропідсилювача, який дуже явно реагує на старе мастило, а також важливо стежити за його рівнем. У системі ГПК мастило виконує важливі функц..
ВІД 200 грн
Заміна пильовиків кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Пильовики кермової рейки, захищають внутрішні деталі рейки від вологи, пилу і бруду. Вони зношуються від часу, механічних ушкоджень, через їзду по неякісному покриттю та при поганому кріпленні. Внаслідок цього втрачають свою еластичність і рвуться, а пластикові деталі тріскаються від технічного..
ВІД 200 грн
Заміна рульової тяги в м. Львів (с.Муроване)
0
У системі кермового управління кермова тяга забезпечує передачу зусилля від повороту керма на поворотні кулаки коліс. Рульова тяга має наконечник, через що стабілізує становище коліс. Тяги стають несправними в основному після механічного впливу: якщо водій заїхав на край глибокої ями, або ж ..
ВІД 300 грн
м Львів (Муроване)

Будь-які проблеми з кермовим управлінням швидко і відносно недорого можна вирішити на СТО "ГУР Сервіс", філія якої тепер є і у селі Муроване (Львів). Ми працюємо виключно з кермовим управлінням, тому фахівці компанії досконально знають всі характерні несправності системи і способи їх усунення. Ми приймаємо автомобілі будь-якої марки та модифікації, з гідропідсилювачем або колонкою з ЕПК, і швидко відновлюємо комфорт пересування і керованість.

Якщо ви не хочете, щоб механіки «універсальної» СТО тренувалися на ремонті кермової вашого авто, звертайтеся до нас. Тут повний цикл обслуговування, від пошуку несправностей і виявлення поломки до повноцінного ремонта або заміни проблемних елементів.

Перелік основних послуг

У автосервіса кілька переваг. Це доступна вартість, професіоналізм і досвід механіків, достатній запас комплектуючих і ремкомплектів. Також є спеціальний обмінний фонд з ретельно відреставрованими вузлами і агрегатами (насоси, рейки та ін.) з гарантією. Ми надаємо повний цикл обслуговування, в тому числі:

  • професійну діагностику з використанням спецобладнання, що дозволяє виявити назріваючі проблеми;
  • заміну будь-яких деталей і вузлів на нові, установку ремкомплектов;
  • відновлення проблемних механізмів або установку аналогічних з обмінного фонду;
  • поставку запчастин і агрегатів у зборі з урахуванням марки, року, модифікації та інших особливостей авто.

Записатися на діагностику можна на зручний для вас час. Також ви можете заздалегідь дізнатися орієнтовну вартість обслуговування, наявність запчастин, необхідних для ремонту, або замовити їх. Гарантії надаються не тільки на запчастини, а й на кожну послугу. Всі роботи виконуються оперативно, а результати обслуговування радують клієнтів.