Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м Львів (Муроване)

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

 Ремонт рейок без ГПК в м. Львів (с. Муроване)
0
Під час повороту керма колеса змінюють кут: так задається траєкторія руху автомобіля. Зусилля, яке водій прикладає до керма, передається на колеса через кермову рейку. Сьогодні є три типи рейок: механічні (з'явилися одні з перших), гідравлічні і електричні. Механічні рейки без ГПК не..
800.00 грн
Kомплексна діагностика в м. Львів (с.Муроване)
0
Кермове управління — складна система, завдяки якій водій може задавати траєкторію і утримувати її незалежно від часу, погоди, дорожніх умов. Незважаючи на складне конструктивне рішення цього механізму, принцип його роботи досить простий: під час обертання керма через вал..
100.00 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Гільзовка корпусу для розподільника потрібна, коли з’являється кільцевий знос корпусу. Причиною зносу корпусу є стружка, яка з’являється внаслідок зносу насоса. Коли тефлонові кільця труться зсередини зі стружкою об корпус розподільника, утворюється кільцевий знос. Чим вище тиск гідравлічної рід..
1000.00 грн
Діагностика насосів ГПК в м. Львів (с.Муроване)
0
Насос — один з агрегатів системи гідравлічного управління керма. Його поломка не вважається критичним станом і дозволяє управляти автомобілем, але для цього доведеться докласти більше фізичних зусиль. Які функції виконує насос? Цей агрегат нагнітає робочу рідину в систему ..
100.00 грн
Діагностика рульових рейок в м. Львів (с.Муроване)
0
Складовий механізм кермового управління автомобіля, за допомогою якого відбувається передача сили від керма до ведучих коліс, називають кермовою рейкою. Цей силовий вузол виконує ряд функцій: компенсує вплив ударів, що виникають під час їзди на нерівних поверх..
100.00 грн
Заміна бачка гідропідсилювача в м. Львів (с. Муроване)
0
Бачок гідропідсилювача є накопичувальним резервуаром для рідини ГПК, яка по шлангах низького тиску надходить в насос, а по шлангах високого тиску потрапляє в рейку, звідки повертається по зворотній магістралі назад в бачок. Бачок повинен бути герметичним, тому що від його стану залежить робота гід..
100.00 грн
Заміна кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Кермова рейка є важливим елементом цілісного механізму управління. Вона відповідає за комфортне керування автомобілем. Як і будь-яка інша частина автомобіля, вона не застрахована від несправності. Щоб реставрувати кермову рейку чи замінити її, потрібно зняти агрегат з автомобіля. Щоб зняти..
1000.00 грн
Заміна насоса гідропідсилювача в м. Львів (с.Муроване)
0
Насос гідропідсилювача є невід’ємною частиною багатьох транспортних засобів. В його основі закладений принцип роботи на законах гідравліки. Для роботи механізм використовує тиск, створений насосом, який приводиться в рух від колінчастого вала двигуна. Відповідно через трубки відбувається потрап..
400.00 грн
Заміна оливи гідропідсилювача в м. Львів (с. Муроване)
0
Гідравлічна система вимагає догляду і своєчасного обслуговування, як і кожна складова машини. Тому необхідно періодично перевіряти і замінювати мастило гідропідсилювача, який дуже явно реагує на старе мастило, а також важливо стежити за його рівнем. У системі ГПК мастило виконує важливі функц..
100.00 грн
Заміна пильовиків кермової рейки в м. Львів (с. Муроване)
0
Пильовики кермової рейки, захищають внутрішні деталі рейки від вологи, пилу і бруду. Вони зношуються від часу, механічних ушкоджень, через їзду по неякісному покриттю та при поганому кріпленні. Внаслідок цього втрачають свою еластичність і рвуться, а пластикові деталі тріскаються від технічного..
50.00 грн
Заміна рульової тяги в м. Львів (с.Муроване)
0
У системі кермового управління кермова тяга забезпечує передачу зусилля від повороту керма на поворотні кулаки коліс. Рульова тяга має наконечник, через що стабілізує становище коліс. Тяги стають несправними в основному після механічного впливу: якщо водій заїхав на край глибокої ями, або ж ..
50.00 грн
Заміна рульового наконечника в м. Львів (с.Муроване)
0
Кермовий наконечник – це елемент кермового управління в автомобілі, який забезпечує поворот коліс на потрібний кут. В його принципі закладено кульове з’єднання, по суті його можна назвати шарніром. Наконечник з’єднує рульову тягу з поворотним кулаком. Вузол піддається великим навантаженням, тому..
50.00 грн
Заміна ущільнювальних кілець шлангів гідропідсилювача в м. Львів (с. Муроване)
0
Обов’язковим та важливим елементом техобслуговування кермової системи є перевірка та заміна ущільнювальних кілець і шлангів гідропідсилювача. Завдяки герметичності ущільнювальні кільця гідропідсилювача забезпечують ефективну роботу системи. Ці кільця виготовляють з гумотехнічної суміші на основі..
150.00 грн
Заміна шланга високого тиску в м. Львів (с. Муроване)
0
Важливим елементом в роботі гідропідсилювача є шланг високого тиску, через який йде циркуляція гідравлічної рідини від гідропідсилювача в розподільник та рейку. Робота насоса залежить від цілісності шлангів та трубок. У випадку, якщо шланг зносився або лопнув, насос працює неефективно, від чого ст..
200.00 грн
Заміна шланга низького тиску (трубки передачі ATF) в м. Львів (с. Муроване)
0
Гідропідсилювач – це агрегат, який постійно циркулює мастило через шланги високого та низького тиску. По шлангу високого тиску насос створює тиск, а по шлангах низького тиску мастило повертається до насоса в бачок. Гідравлічна рідина передає тиск, змащує і охолоджує елементи системи. Тому, щоб г..
200.00 грн
м Львів (Муроване)

Будь-які проблеми з кермовим управлінням швидко і відносно недорого можна вирішити на СТО "ГУР Сервіс", філія якої тепер є і у селі Муроване (Львів). Ми працюємо виключно з кермовим управлінням, тому фахівці компанії досконально знають всі характерні несправності системи і способи їх усунення. Ми приймаємо автомобілі будь-якої марки та модифікації, з гідропідсилювачем або колонкою з ЕПК, і швидко відновлюємо комфорт пересування і керованість.

Якщо ви не хочете, щоб механіки «універсальної» СТО тренувалися на ремонті кермової вашого авто, звертайтеся до нас. Тут повний цикл обслуговування, від пошуку несправностей і виявлення поломки до повноцінного ремонта або заміни проблемних елементів.

Перелік основних послуг

У автосервіса кілька переваг. Це доступна вартість, професіоналізм і досвід механіків, достатній запас комплектуючих і ремкомплектів. Також є спеціальний обмінний фонд з ретельно відреставрованими вузлами і агрегатами (насоси, рейки та ін.) з гарантією. Ми надаємо повний цикл обслуговування, в тому числі:

  • професійну діагностику з використанням спецобладнання, що дозволяє виявити назріваючі проблеми;
  • заміну будь-яких деталей і вузлів на нові, установку ремкомплектов;
  • відновлення проблемних механізмів або установку аналогічних з обмінного фонду;
  • поставку запчастин і агрегатів у зборі з урахуванням марки, року, модифікації та інших особливостей авто.

Записатися на діагностику можна на зручний для вас час. Також ви можете заздалегідь дізнатися орієнтовну вартість обслуговування, наявність запчастин, необхідних для ремонту, або замовити їх. Гарантії надаються не тільки на запчастини, а й на кожну послугу. Всі роботи виконуються оперативно, а результати обслуговування радують клієнтів.