Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Ремонт електричної кермової рейки у Львові

Термін відновлення кермової рейки: 1 день

Гарантія на проведені роботи: від 3-х місяців

Вартість реставрації електрорейки: від 3500 гривень

Записатися на СТО

Ремонт рейки з ЕПК є складним процесом, який вимагає спеціалізованих знань та досвіду. Важливо вчасно реагувати на ознаки несправності та звернутися до кваліфікованих фахівців для діагностики і виконання ремонтних робіт. Це забезпечить вашу безпеку і збереже комфорт при керуванні автомобілем. Пам'ятайте, що регулярний облік технічного стану автомобіля і вчасний ремонт можуть значно збільшити тривалість його експлуатації.

Обираючи сервіс з ремонту електричних кермових рейок у Львові ви опираєтеся на деякі з пунктів: розташування автосервісу, досвід та кваліфікація майстрів, відгуки та рекомендації, ціни, обладнання та технології, термін робіт та гарантія.

Наш ГУР Сервіс знаходиться у с. Муроване, за містом. Але добратися туди можна за 15-20 хвилин на авто. Звідти ходять автобуси, також можна виїхати на таксі по звичайному тарифу.

Команда фахівців, на чолі з Олександром, у якого більше 7-ми років досвіду у ремонті саме рейок з електропідсилювачем керма ретельно діагностують як механічну частину рейки, так і за допомогою сучасного обладнання - електронну. Точно виявляють і усувають поломку. Якщо треба, то прошивають та підв'язують рейку до авто.

Найчастіше встигаємо зробити за робочий день, але в залежності від наявності розхідних матеріалів, складності поломки і кількості звернень - термін ремонту може бути подовжено до 3-ьох днів.

Наші фахівці якісно виконують свою роботу, тому надаємо гарантію 3 місяці і більше. Крім того проводимо післягарантійне обслуговування.

Відгуки про нас можна побачити на Google-мапі. На всі намагаємося відповісти чи зв'затися з клієнтом та вирішити питання, якщо виникла якась ситуація. Негативні відгуки не видаляємо, бо вони нам допомагають бачити і виправляти свої помилки, ставати кращими, хоча і важко сприймаються.

Ціни на ремонт кермової електрорейки

Порівнюючи ціни реставрації рейок з ЕПК у різних сервісних центрах, не забувайте, що найдешевша пропозиція не завжди означає найкращу якість. Ураховуйте репутацію, досвід та якість обслуговування при оцінці вартості.

Послуга Вартість
Діагностика електро рейки
(підключення до стенду,
читання помилки)
250 грн
Адаптація (каліброка)
рейки з ЕПК
від 1000 грн
Кодування електрорейки від 1200 грн
Регулювання знятої рейки:
діагностика, перемазка,
регулювання
від 2500 грн
Прошивка від 1200 грн
Дефектування: розбираємо від 2000 грн
Рейка Ford Focus 3
якщо нема шуму
від 2500 грн
Рейка Ford Focus 3
є сторонній шум
від 8000 грн
Ремонт рейок Land Rover від 3000 грн
Ремонт рейки Mercedes 245 від 3000 грн
Ремонт електро рейок BMW:
G30, F20, F25, F15, G05, f10
від 3000 грн
Ремонт рейок Audi:
A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q7
від 6500 грн
ремонт рейки VW Toureg,
Porsche Cayenne, Porsche Macan:
від 6500 грн
до 19000 грн*
* в 19 тис. входить: заміна підшипника,
очистка від вологи, прошивка, адаптація

Етапи ремонту електро рейки

Процедура ремонту електро рейки може варіюватися в залежності від конкретної проблеми та виробника автомобіля. Однак, загальна послідовність кроків зазвичай включає наступне:

 • 1Діагностика в 3 етапи:
  Дізнаємося у клієнта що саме турбує у поведінці керма, сторонніх шумах і чи постійно це відбувається, чи при якихось умовах.
  Комп'ютерна діагностика - перевірка наявності і зчитування помилок, використовуючи спеціальні пристрої та програмне забезпечення.
  Перевірка механічної частини - дивимося, чи були удари, або інші видимі пошкодження, перевіряємо на сторонні звуки при заведеному авто у різних положеннях керма.
 • 2Майстри знімають електрорейку і розбирають для доступу до компонентів, що потребують ремонту або заміни. Це може включати видалення кришок, захисних панелей, датчиків та інших елементів.
 • 3Якщо виявлена вода у рейці, то перш за все сушимо, далі обезжирюємо і потім вже приймаємося до електронної частини
 • 4При несправності електропідсилювача керма, спеціаліст перевіряє електронні компоненти, такі як датчики, кабелі, реле, контролери тощо. Вони можуть бути відремонтовані або замінені, якщо це необхідно.
 • 5Далі перевіряються на знос, пошкодження або несправність механічні компоненти рульової рейки, такі як редуктори, шестерні, шестереневі механізми тощо. При необхідності вони можуть бути відремонтовані або замінені.
 • 6Після виконання ремонтних робіт, кермова рейка з електропідсилювачем складається знову. Усі компоненти повинні бути належним чином встановлені і затягнуті відповідно до виробничих специфікацій та рекомендацій виробника автомобіля.
 • 7Після збірки рульової рейки проводиться перевірка її роботи, налаштування і тестування. Для цього можуть використовуватися спеціальні пристрої та програми. А тестування проводять в реальних умовах - на дорозі, для того щоб впевнитися в якості ремонту

Консультація, діагностика, ремонт

Якщо потрібна консультація спеціаліста або хочете записатися на діагностику, ремонт чи розвал - заповніть дані і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.

Ознаки несправностей кермової рейки з ЕПК та ЕГПК

 • Помилка на панелі приладів
  • Це може означати багато чого: вихід з ладу запобіжника, чи датчиків, які контролюють рульову систему (наприклад, датчик кута повороту або датчик вимкнення поворотів), знос контактів, та інше. У такому випадку рекомендуємо провести комп'ютерну діагностику, яка точно зможе вказати на проблему.

 • Важке або неоднакове керування автомобілем
  • Якщо ви помічаєте значний опір або важкість під час керування автомобілем, це може бути ознакою проблеми з рульовою рейкою.

   Електропідсилювач керма забезпечує допомогу в керуванні, і його несправність може призводити до важкого керування автомобілем.

 • Нестабільність керування
  • Якщо відчуваєте, що кермо стає нестабільним, тремтить або вібрує під час руху, це також може свідчити про проблеми з кермовою рейкою. Автомобіль може легко відхилятися від заданого напрямку, або кермо може "пливти", не давати стабільного контролю над автомобілем. Несправний електропідсилювач може впливати на стабільність керування та передавати неправильні сигнали рульовому пристрою.

 • Втрата чутливості або відсутність реакції керма
  • Якщо ви помічаєте, що кермо стало менш чутливим або відчуваєте затримку при реагуванні на ваші команди, це може бути ознакою проблеми з електропідсилювачем керма. Відсутність точності і відповіді на ваши рухи керма може вказувати на несправність системи.

 • Сторонні шуми, скрежет, стукіт
  • Якщо почуваєте дивний шум, скрежет або стукіт, коли повертаєте кермо, це може бути показником проблеми з рульовою рейкою. Несправність у рейці може викликати зчеплення або тертя деталей, що призводить до звукових відмінностей.

 • Вібрація керма
  • Несправність рейки може призводити до вібрацій або дрібних тичків в кермі під час руху автомобіля. Це може бути спричинено неправильним функціонуванням електропідсилювача керма або іншими проблемами з рейкою.

 • Витік рідини рейки з електрогідропідсилювачем
  • Якщо рейка має гідропідсилювач, то проблеми можуть проявлятися витіком гідравлічної рідини. Якщо ви помітили плями або сліди рідини під автомобілем поблизу рейки, це може свідчити про проблеми з ущільненням або пошкодженням рейки.

ДИАГНОСТИКА ВАШОГО АВТО

Поширені запитання

КОНТАКТИ

Телефон:

☎️ +38(050)37-888-60

☎️ +38(050)82-57-272

☎️ +38 (068)88-30-707

☎️ +38 (066)88-30-707


Адреса:

м. Ковель, пров. Ватутіна, 9

м. Львiв, с. Муроване, вул. Січових Стрільців, 34

м. Луцьк , вул. Теремнівська, 29а

Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 14:00

Нд: вихідний

Email:

[email protected]