Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Діагностика

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Діагностика насосів ГПК в м. Луцьк
0
Система кермового управління автомобіля складається з кількох груп механізмів. Всі вони під час руху перебувають під посиленим експлуатаційним навантаженням. При відсутності профілактики вузли зношуються і виходять з ладу. Без діагностики статися це може в найнесподівані..
ВІД 100 грн
Діагностика рульових рейок в м. Луцьк
0
Кермові рейки або редуктори – найважливіші елементи кермового управління автомобіля. Вони забезпечують передачу на колеса зусиль від колонки керма. У різних модифікаціях авто використовуються редуктори декількох типів: механічні, електричні або на основі гідравлік..
ВІД 100 грн
Діагностика

Від надійності кермового управління залежить не тільки комфорт пересування. Це безпека автовласника, пасажирів і вантажу, інших транспортних засобів і пішоходів. Тому авто з несправністю кермового управління до експлуатації не допускаються. Фахівці рекомендують проходити перевірку технічного стану системи та її вузлів щорічно. Але відвідати автосервіс слід відразу, як з'являється один із сигналів про негаразди:

  • з'являється люфт на кермовому колесі;
  • повертати кермо стає помітно важче;
  • з'явилася теча рідини на елементах кермового управління або її сліди під авто;
  • під час маневрування або при працюючому ДВС чути сторонні шуми в районі кермової.

Точний діагноз щодо причин неприємностей і способів їх усунення може "поставити" тільки професійна діагностика. Вона ж дозволить уникнути зайвих витрат і прискорити відновлення автомобіля.

ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ НА ГУР СЕРВІС

Процес перевірки кермового управління ділиться на кілька етапів. Він включає візуальний огляд з виявленням пошкоджень і течі, використання спеціальних стендів і тестерів. При діагностиці майстри уважно перевіряють:

  • загальний стан системи, її герметичність, наявність і стан робочої рідини;
  • цілісність шлангів та пильовиків, стан сальників і місць їх з'єднань;
  • якість роботи редуктора і кермових тяг;
  • стан та працездатність насоса.

Майстер визначає необхідність розбирання рейки та насоса, заміни або реставрації окремих елементів і вузлів, причину їх передчасного виходу з ладу. Знання та досвід фахівців сервісу і професійне обладнання гарантують виявлення точної локалізації проблем та успішний результат їх усунення. Автовласник точно заощадить час на ремонт і гроші (на непотрібні роботи).

Важливо, що діагностика виявляє тільки неприємності, що назрівають і яких вдається уникнути, попередивши серйозні несправності.