Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м. Луцьк

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

 Ремонт рейки без ГПК в м. Луцьк
0
Механічна кермова рейка без підсилювачів — досить простий механізм, який виконує важливу функцію. Під час повороту керма саме через неї на колеса передається зусилля, змушуючи їх синхронно повертатися. Так водій задає траєкторію автомобіля, робить маневри щодо її зміни. ..
ВІД 1900 грн
Ремонт рейок з ГПК у Луцьку
0
Для передачі зусилля від кермового колеса на кермові тяги коліс у системі кермового управління передбачена кермова рейка. Це механічний, гідравлічний або електричний механізм, який вимагає постійної діагностики і профілактики. Особливо актуальна профілактична ревізія для..
ВІД 3200 грн
Ремонт рейок з ЕПК у Луцьку
0
Разом з обертом керма провідні колеса синхронно змінюють кут повороту. Відбувається це завдяки кермовій рейці. Саме цей вузол передає зусилля від керма до коліс, дозволяючи водієві задавати траєкторію руху. Механічні рейки застаріли. На зміну їм прийшли агрегати з підсилюва..
ВІД 3800 грн
Заміна кермової рейки в м. Луцьк
0
У зв'язку з незадовільним станом доріг, індивідуальними особливостями експлуатації та іншими факторами, заміна кермової рейки або усунення її поломки – досить поширене явище. Механізм служить для ефективної передачі зусиль на колеса при маневруванні. Він здатний вийти з ладу через порваний пильо..
ВІД 1300 грн
Ремонт насосів ГПК в м. Луцьк
0
Професійну допомогу автовласникам з реставрації, обслуговування і ремонту насосів гідропідсилювача в Луцьку надає "ГУР Сервіс". Насос є серцем гідропідсилювача керма, мінімізуючи зусилля, необхідні водієві при маневруванні. Агрегат вмикається відразу з запуском мотора і ..
ВІД 1300 грн
Ремонт насосів ЕПК в м. Луцьк
0
Як відремонтувати насос електропідсилювача у Луцьку На відміну від гідропідсилювачів з механічним насосом з ремінним приводом, в ЕПК використовуються компактні електричні пристрої, оснащені додатковим блоком контрольних і керуючих датчиків. Це дозволило зменшити ..
ВІД 2600 грн
Заміна насоса гідропідсилювача в м. Луцьк
0
Майже всі сучасні машини мають гідропідсилювач керма, який полегшує маневрування і робить управління більш комфортним. Центральним елементом системи ГПК є гідронасос, який качає робочу рідину в замкнутому контурі, вирішуючи дві основні задачі: забезпечити рух робочої рідини в контурі; ..
ВІД 600 грн
Ремонт розподільника кермової рейки в м. Луцьк
0
У кермовому механізмі розподільник відповідає за передачу зусилля на колеса автомобіля. Робота золотника (друга назва) заснована на тиску робочої рідини, яка перерозподіляється при маневруванні по різним циліндрам, одночасно знижуючи навантаження на руки водія. Золотник – механізм високоточний ..
ВІД 1500 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Луцьк
0
Гільзовка розподільника рейки кермового управління застосовується як альтернатива заміні золотника. Вартість нових комплектуючих висока, тому реставрація внутрішньої поверхні корпусу шляхом розточування з подальшою запресовкою гільзи на СТО є оптимальним рішенням. Як відбувається відновлення ..
ВІД 1300 грн
Діагностика насосів ГПК в м. Луцьк
0
Система кермового управління автомобіля складається з кількох груп механізмів. Всі вони під час руху перебувають під посиленим експлуатаційним навантаженням. При відсутності профілактики вузли зношуються і виходять з ладу. Без діагностики статися це може в найнесподівані..
ВІД 100 грн
Діагностика рульових рейок в м. Луцьк
0
Кермові рейки або редуктори – найважливіші елементи кермового управління автомобіля. Вони забезпечують передачу на колеса зусиль від колонки керма. У різних модифікаціях авто використовуються редуктори декількох типів: механічні, електричні або на основі гідравлік..
ВІД 100 грн
Заміна бачка гідропідсилювача в м. Луцьк
0
У гідропідсилювачах сучасних машин передбачений розширювальний бачок, який є накопичувальним резервуаром для робочої рідини. Звідси РР надходить до насосу, звідки під тиском направляється до рейки. Далі по зворотній магістралі (шланг низького тиску) повертається у бачок, цикл повторюється. Корпу..
ВІД 200 грн
Заміна кермової тяги в м. Луцьк
0
Коли кермові тяги на автомобілі виходять з ладу, деформуються або зношуються, подальше керування машиною стає скрутним, а їзда небезпечною. Ці елементи кермового управління служать для чіткої передачі поворотних зусиль колесам, а наконечники, які входять до конструкції деталей, відповідають за к..
ВІД 300 грн
Заміна кермового наконечника в м. Луцьк
0
Незначних деталей в схемі кермового управління машини немає. Наконечники (кульові) тут виконують важливу задачу, пов'язуючи поворотні важелі і тяги. Вони дозволяють переміщатися з'єднанням в декількох площинах, чітко передаючи команди від керма на поворотні кулаки і колеса. Більшість наконечникі..
ВІД 300 грн
Заміна оливи гідропідсилювача в м. Луцьк
0
Для запобігання передчасного зносу і поломок гідропідсилювача керма автомобіля вузол повинен проходити періодичне ТО, яке включає заміну робочої рідини. Мастило ATF з часом втрачає властивості і забруднюється, перестає виконувати свої функції. Результатом стає необхідність ремонту ГПК або устано..
ВІД 200 грн
м. Луцьк

Якщо вам потрібен швидкий та недорогий ремонт кермового управління, та ще й з гарантією результату, звертайтеся в автосервіс "ГУР Сервіс".

Більшість проблем обслуговування кермового управління пов'язані з недостатньою кваліфікацією механіків. Вони просто не знають усіх особливостей системи більшості автомобілів, тільки приблизно уявляють обсяг робіт. Звідси — завищені розцінки, тривала метушня з пошуком проблеми та її усуненням, повторні поломки.

У результаті автовласник витрачає час, гроші і знову шукає фахівця. "ГУР Сервіс" спеціалізується на відновленні кермового управління. Тому наші фахівці знають про це все, а результати їх роботи гарантовано хороші. Ми досконально вивчили типові «болячки» кермового управління авто усіх відомих брендів, а також способи їх ефективного усунення.

Перелік послуг компанії

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на повний цикл допомоги. В автосервісі є професійне обладнання для діагностики, необхідні ремкомплекти та запчастини. Усі відсутні елементи оперативно встановимо при необхідності. У перелік послуг входять:

  • професійна діагностика, в ході якої виявляються як поточні проблеми, так і загрози для появи нових;
  • заміна зношених вузлів: рейок, насосів усіх типів, установка ремкомплектів;
  • реставрація механізмів та окремих елементів, їх заміна раніше відновленими агрегатами з нашого обмінного фонду;
  • підбір та поставка всіх необхідних запчастин, матеріалів і комплектуючих з урахуванням особливостей вашої моделі авто.

Ніяких переплат — враховується тільки вартість реально виконаних робіт. Крім того, ви заощадите час та отримаєте гарантії, що найближчими місяцями кермове управління точно не турбуватиме.