Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м. Луцьк

Показати
Сортувати:

Заміна кермової рейки в м. Луцьк
0
У зв'язку з незадовільним станом доріг, індивідуальними особливостями експлуатації та іншими факторами, заміна кермової рейки або усунення її поломки – досить поширене явище. Механізм служить для ефективної передачі зусиль на колеса при маневруванні. Він здатний вийти з ладу через порваний пильо..
ВІД 1500 грн
Ремонт насосів ГПК у Луцьку
0
Професійну допомогу автовласникам з реставрації, обслуговування і ремонту насосів гідропідсилювача в Луцьку надає "ГУР Сервіс". Насос є серцем гідропідсилювача керма, мінімізуючи зусилля, необхідні водієві при маневруванні. Агрегат вмикається відразу з запуском мотора і ..
ВІД 1500 грн
Ремонт розподільника кермової рейки у Луцьку
0
У кермовому механізмі розподільник відповідає за передачу зусилля на колеса автомобіля. Робота золотника (друга назва) заснована на тиску робочої рідини, яка перерозподіляється при маневруванні по різним циліндрам, одночасно знижуючи навантаження на руки водія. Золотник – механізм високоточний ..
ВІД 1700 грн
Kомплексна діагностика рульового управління у Луцьку
0
За допомогою кермового управління (КУ) водій задає необхідну траєкторію руху і без зусиль утримує її. кермове управління синхронізує положення керма і повороти ведучих коліс, передаючи і збільшуючи зусилля, створюване людиною. У складі КУ колонка, кермо, рейка, тяга..
ВІД 0 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Луцьк
0
Гільзовка розподільника рейки кермового управління застосовується як альтернатива заміні золотника. Вартість нових комплектуючих висока, тому реставрація внутрішньої поверхні корпусу шляхом розточування з подальшою запресовкою гільзи на СТО є оптимальним рішенням. Як відбувається відновлення ..
ВІД 2000 грн
Діагностика (перевірка) насосів ГУР у Луцьку
0
Система кермового управління автомобіля складається з кількох груп механізмів. Всі вони під час руху перебувають під посиленим експлуатаційним навантаженням. При відсутності профілактики вузли зношуються і виходять з ладу. Без діагностики статися це може в найнесподівані..
ВІД 200 грн
Заміна бачка гідропідсилювача в м. Луцьк
0
У гідропідсилювачах сучасних машин передбачений розширювальний бачок, який є накопичувальним резервуаром для робочої рідини. Звідси РР надходить до насосу, звідки під тиском направляється до рейки. Далі по зворотній магістралі (шланг низького тиску) повертається у бачок, цикл повторюється. Корпу..
ВІД 200 грн
Заміна оливи гідропідсилювача в м. Луцьк
0
Для запобігання передчасного зносу і поломок гідропідсилювача керма автомобіля вузол повинен проходити періодичне ТО, яке включає заміну робочої рідини. Мастило ATF з часом втрачає властивості і забруднюється, перестає виконувати свої функції. Результатом стає необхідність ремонту ГПК або устано..
ВІД 200 грн
Заміна ущільнювальних кілець шлангів гідропідсилювача в м. Луцьк
0
Щоб механізм гідропідсилювача відпрацював весь розрахунковий ресурс, йому необхідне кваліфіковане технічне обслуговування. Своїм регламентом виробники передбачають контроль рівня і періодичну заміну масла, перевірку герметичності вузла і робочої магістралі, заміну ущільнювальних кілець і шлангів..
ВІД 200 грн
Регулювання кермової рейки на автомобілі у Луцьку
0
Дорожні умови в Україні не ідеальні, автомобілі найчастіше проходять технічний огляд невчасно, використовуються низькоякісні комплектуючі та робочі рідини. Тому кермове управління має проблеми часто. Але це рідко пов'язано з виробітком механізмом ресурсу, адже кермове управління більшості сучасн..
ВІД 200 грн
Ремонт кермової рейки без ГПК у Луцьку
0
Механічна кермова рейка без підсилювачів — досить простий механізм, який виконує важливу функцію. Під час повороту керма саме через неї на колеса передається зусилля, змушуючи їх синхронно повертатися. Так водій задає траєкторію автомобіля, робить маневри щодо її зміни. ..
Під замовлення (1-3 дні)
ВІД 2200 грн
Ремонт рейок у Луцьку
0
Для передачі зусилля від кермового колеса на кермові тяги коліс у системі кермового управління передбачена кермова рейка. Це механічний, гідравлічний або електричний механізм, який вимагає постійної діагностики і профілактики. Особливо актуальна профілактична ревізія для..
Під замовлення (1-3 дні)
ВІД 3600 грн
Ремонт електропідсилювача керма у Луцьку
0
Як відремонтувати насос електропідсилювача у Луцьку На відміну від гідропідсилювачів з механічним насосом з ремінним приводом, в ЕПК використовуються компактні електричні пристрої, оснащені додатковим блоком контрольних і керуючих датчиків. Це дозволило зменшити ..
Під замовлення (1-3 дні)
ВІД 2900 грн
Заміна насоса ГПК у Луцьку
0
Майже всі сучасні машини мають гідропідсилювач керма, який полегшує маневрування і робить управління більш комфортним. Центральним елементом системи ГПК є гідронасос, який качає робочу рідину в замкнутому контурі, вирішуючи дві основні задачі: забезпечити рух робочої рідини в контурі; ..
Під замовлення (1-3 дні)
ВІД 600 грн
Діагностика рейок в Луцьку
0
Кермові рейки або редуктори – найважливіші елементи кермового управління автомобіля. Вони забезпечують передачу на колеса зусиль від колонки керма. У різних модифікаціях авто використовуються редуктори декількох типів: механічні, електричні або на основі гідравлік..
Під замовлення (1-3 дні)
ВІД 200 грн
м. Луцьк