Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м. Луцьк

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Kомплексна діагностика в м. Луцьк
0
За допомогою кермового управління (КУ) водій задає необхідну траєкторію руху і без зусиль утримує її. кермове управління синхронізує положення керма і повороти ведучих коліс, передаючи і збільшуючи зусилля, створюване людиною. У складі КУ колонка, кермо, рейка, тяга..
Рiзне
100.00 грн
 Ремонт рейки без ГПК в м. Луцьк
0
Механічна кермова рейка без підсилювачів — досить простий механізм, який виконує важливу функцію. Під час повороту керма саме через неї на колеса передається зусилля, змушуючи їх синхронно повертатися. Так водій задає траєкторію автомобіля, робить маневри щодо її зміни. ..
1000.00 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Луцьк
0
Гільзовка розподільника рейки кермового управління застосовується як альтернатива заміні золотника. Вартість нових комплектуючих висока, тому реставрація внутрішньої поверхні корпусу шляхом розточування з подальшою запресовкою гільзи на СТО є оптимальним рішенням. Як відбувається відновлення ..
1000.00 грн
Діагностика насосів ГПК в м. Луцьк
0
Система кермового управління автомобіля складається з кількох груп механізмів. Всі вони під час руху перебувають під посиленим експлуатаційним навантаженням. При відсутності профілактики вузли зношуються і виходять з ладу. Без діагностики статися це може в найнесподівані..
100.00 грн
Діагностика рульових рейок в м. Луцьк
0
Кермові рейки або редуктори – найважливіші елементи кермового управління автомобіля. Вони забезпечують передачу на колеса зусиль від колонки керма. У різних модифікаціях авто використовуються редуктори декількох типів: механічні, електричні або на основі гідравлік..
100.00 грн
Заміна бачка гідропідсилювача в м. Луцьк
0
У гідропідсилювачах сучасних машин передбачений розширювальний бачок, який є накопичувальним резервуаром для робочої рідини. Звідси РР надходить до насосу, звідки під тиском направляється до рейки. Далі по зворотній магістралі (шланг низького тиску) повертається у бачок, цикл повторюється. Корпу..
100.00 грн
Заміна кермової рейки в м. Луцьк
0
У зв'язку з незадовільним станом доріг, індивідуальними особливостями експлуатації та іншими факторами, заміна кермової рейки або усунення її поломки – досить поширене явище. Механізм служить для ефективної передачі зусиль на колеса при маневруванні. Він здатний вийти з ладу через порваний пильо..
650.00 грн
Заміна кермової тяги в м. Луцьк
0
Коли кермові тяги на автомобілі виходять з ладу, деформуються або зношуються, подальше керування машиною стає скрутним, а їзда небезпечною. Ці елементи кермового управління служать для чіткої передачі поворотних зусиль колесам, а наконечники, які входять до конструкції деталей, відповідають за к..
50.00 грн
Заміна кермового наконечника в м. Луцьк
0
Незначних деталей в схемі кермового управління машини немає. Наконечники (кульові) тут виконують важливу задачу, пов'язуючи поворотні важелі і тяги. Вони дозволяють переміщатися з'єднанням в декількох площинах, чітко передаючи команди від керма на поворотні кулаки і колеса. Більшість наконечникі..
50.00 грн
Заміна насоса гідропідсилювача в м. Луцьк
0
Майже всі сучасні машини мають гідропідсилювач керма, який полегшує маневрування і робить управління більш комфортним. Центральним елементом системи ГПК є гідронасос, який качає робочу рідину в замкнутому контурі, вирішуючи дві основні задачі: забезпечити рух робочої рідини в контурі; ..
400.00 грн
Заміна оливи гідропідсилювача в м. Луцьк
0
Для запобігання передчасного зносу і поломок гідропідсилювача керма автомобіля вузол повинен проходити періодичне ТО, яке включає заміну робочої рідини. Мастило ATF з часом втрачає властивості і забруднюється, перестає виконувати свої функції. Результатом стає необхідність ремонту ГПК або устано..
100.00 грн
Заміна пильовиків кермової рейки в м. Луцьк
0
Незважаючи на високі навантаження і огидні українські дороги, рейковий механізм системи кермового управління надійний і довговічний. Але дрібниця у вигляді пошкодженого пильовика здатна кардинально змінити ситуацію. Працездатність вузла забезпечується якістю і штатним рівнем мастила, герметичніс..
50.00 грн
Заміна ущільнювальних кілець шлангів гідропідсилювача в м. Луцьк
0
Щоб механізм гідропідсилювача відпрацював весь розрахунковий ресурс, йому необхідне кваліфіковане технічне обслуговування. Своїм регламентом виробники передбачають контроль рівня і періодичну заміну масла, перевірку герметичності вузла і робочої магістралі, заміну ущільнювальних кілець і шлангів..
300.00 грн
Заміна шланга високого тиску в м. Луцьк
0
В основі ефективного функціонування автомобільного підсилювача керма лежить постійний тиск у магістралі. Агрегат запускається одночасно з мотором за допомогою приводу від коленвала і працює безперервно. Робоча рідина через золотник перерозподіляється всередині механізму, знижуючи навантаження на..
300.00 грн
Заміна шланга низького тиску (трубки передачі ATF) в м. Луцьк
0
Робота гідропідсилювача заснована на постійній циркуляції мастила під тиском. Робоча рідина змащує механізм, передає тиск, що виробляється насосом, і охолоджує елементи агрегату. Щоб ГПК функціонував ефективно, шланги магістралі повинні бути цілими. У пристрої використовуються два види трубок..
300.00 грн
м. Луцьк

Якщо вам потрібен швидкий та недорогий ремонт кермового управління, та ще й з гарантією результату, звертайтеся в автосервіс "ГУР Сервіс".

Більшість проблем обслуговування кермового управління пов'язані з недостатньою кваліфікацією механіків. Вони просто не знають усіх особливостей системи більшості автомобілів, тільки приблизно уявляють обсяг робіт. Звідси — завищені розцінки, тривала метушня з пошуком проблеми та її усуненням, повторні поломки.

У результаті автовласник витрачає час, гроші і знову шукає фахівця. "ГУР Сервіс" спеціалізується на відновленні кермового управління. Тому наші фахівці знають про це все, а результати їх роботи гарантовано хороші. Ми досконально вивчили типові «болячки» кермового управління авто усіх відомих брендів, а також способи їх ефективного усунення.

Перелік послуг компанії

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на повний цикл допомоги. В автосервісі є професійне обладнання для діагностики, необхідні ремкомплекти та запчастини. Усі відсутні елементи оперативно встановимо при необхідності. У перелік послуг входять:

  • професійна діагностика, в ході якої виявляються як поточні проблеми, так і загрози для появи нових;
  • заміна зношених вузлів: рейок, насосів усіх типів, установка ремкомплектів;
  • реставрація механізмів та окремих елементів, їх заміна раніше відновленими агрегатами з нашого обмінного фонду;
  • підбір та поставка всіх необхідних запчастин, матеріалів і комплектуючих з урахуванням особливостей вашої моделі авто.

Ніяких переплат — враховується тільки вартість реально виконаних робіт. Крім того, ви заощадите час та отримаєте гарантії, що найближчими місяцями кермове управління точно не турбуватиме.