Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Діагностика

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Діагностика насосів ГПК в м. Ковель
0
Система кермового управління автомобіля складається з кількох груп механізмів. Всі вони під час руху перебувають під посиленим експлуатаційним навантаженням. При відсутності профілактики вузли зношуються і виходять з ладу. Без діагностики статися це може в найнесподівані..
ВІД 100 грн
Діагностика рульових рейок  в м. Ковель
0
Для передачі зусилля від кермової колонки до коліс в системі кермового управління (КУ) використовується кермова рейка. За конструкцією це редуктори, які бувають трьох типів: механічні, гідравлічні й електричні. Кожен має особливості і нюанси, в залежності від марки та модифікації автомобіля. І ці..
ВІД 100 грн
Діагностика

Безпека пересування і зручність керування автомобілем забезпечуються бездоганною роботою гідропідсилювача та системою кермового управління в цілому. При незадовільному стані кермового управління правила обмежують або навіть забороняють експлуатацію ТЗ. Тому мінімум раз на рік рекомендується відвідувати спеціалізований автосервіс для діагностики. І негайно зробити це, якщо:

  • виявлені сліди від рідини, яка протікає у районі кермового управління;
  • біля керма з'явився великий люфт;
  • при маневруванні чути шуми (гул, виття, вереск і ін.);
  • доводиться прикладати великі зусилля для повороту.

Чим раніше буде виявлено несправність, тим менше часу і фінансів потребуватиме ремонт. Для цього і потрібна якісна діагностика.

Порядок проведення

Контроль стану кермового управління і складових елементів проводиться поетапно. Спочатку поверхневий огляд, потім підключають тестери і спеціальні стенди. У процесі роботи майстри "ГУР Сервіс" перевіряють:

  • герметичність системи та відсутність зовнішніх пошкоджень, рівень і стан робочої рідини;
  • цілісність пильовиків, відсутність течі через сальники;
  • працездатність редуктора (рейки), кермових тяг;
  • стан гідропідсилювача.

Контрольний огляд та скрупульозна перевірка вузлів виявляють причину несправностей, можливість усунення проблем шляхом реставрації або повної заміни. Професійна діагностика, помножена на знання та досвід майстра, дозволяють гарантувати успішний результат ремонта і заощадити гроші клієнта, відмовившись від непотрібних робіт.

На діагностику, запчастини та інші послуги компанії надаються гарантії. Точне виявлення несправностей – запорука успішного ремонта і попередження розвитку проблем в подальшому.

Записатися на зручний час для відвідування автосервісу можна за телефонами або онлайн через сайт.