Швидкий пошук товару
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м. Ковель

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Ремонт рейки з ЕПК в м. Ковель
0
З розвитком машинобудування і появою швидкісних авто, великогабаритного транспорту гостро постало питання посилення кермових рейок, які знизять рівень прикладеного зусилля і полегшать комфортне керування транспортним засобом. З цими функціями повністю справляються кермові рейки з електропідсилювач..
ВІД 3800 грн
Ремонт рейок без ГПК в м. Ковель
0
Під час повороту керма колеса змінюють кут: так задається траєкторія руху автомобіля. Зусилля, яке водій прикладає до керма, передається на колеса через кермову рейку. Сьогодні є три типи рейок: механічні (з'явилися одні з перших), гідравлічні і електричні. Механічні рейки без ГПК ..
ВІД 1100 грн
Ремонт рейок з ГПК  в м. Ковель
0
Кермова рейка у складі системи кермового управління автомобіля відповідає за передачу зусилля від колонки на керовані колеса. У разі відсутності своєчасної діагностики та профілактики цей вузол виходить з ладу. Ремонт кермової рейки є складним процесом, що вимагає не тільки знань і навичок, а й с..
ВІД 2600 грн
Заміна кермової рейки в м. Ковель
0
Рейка є відповідальним вузлом системи управління машин всіх марок і модифікацій. Для комфорту управління на багатьох моделях застосовується гідропідсилювач. Призначення рейкового механізму в передачі колесам команди на поворот і забезпеченні зниження зусиль при обертанні керма. Середній ресурс ..
ВІД 700 грн
Ремонт насосів ГПК в м. Ковель
0
Насоси гідропідсилювачів виконують в системі кермового управління кілька функцій. Головна з них – зниження зусилля, яке докладає водій на кермо під час управління і маневрування. Так як ГПК включається одночасно з запуском двигуна, а насос працює весь час, поки включений ДВЗ, він схильний до прир..
ВІД 900 грн
Ремонт насосів електропідсилювача керма (ЕПК) в м. Ковель
0
Головною відмінністю електромеханічних систем підсилювача керма від «класичних» є використання в конструкції електронасоса. Він замінює механічний, який приводиться від ДВЗ ременем. Новими системами оснащується все більше машин середнього і малого класів. Поки мінусом електронасосів залишається в..
ВІД 2600 грн
Заміна насоса гідропідсилювача в м. Ковель
0
Системи гідропідсилювачів керма встановлені на багатьох сучасних машинах. Тут найбільш важливим елементом є гідронасос, який виконує одночасно дві функції: робить циркуляцію робочої рідини в контурі безперервної; нагнітає тиск мастила, що знижує навантаження на кермовий механізм. ..
ВІД 500 грн
Ремонт розподільника кермової рейки в м. Ковель
0
Механізм розподілу – центральний елемент рейки. Це високоточний вузол, що передає зусилля на колеса при поворотах. У момент маневрування золотник (друга назва вузла) направляє під тиском робочу рідину в лівий або правий циліндри. Одночасно знижується зусилля, з яким повертається кермо. Деякі мод..
ВІД 1600 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Ковель
0
Не всі елементи кермового управління автомобіля піддаються реставрації шляхом простої заміни деталей. У цих випадках доводиться встановлювати новий вузол, що дорого за вартістю і часто не виправдано за результатом через якість запчастин. У випадку з проблемами на внутрішній поверхні корпусу розп..
ВІД 900 грн
Діагностика насосів ГПК в м. Ковель
0
Система кермового управління автомобіля складається з кількох груп механізмів. Всі вони під час руху перебувають під посиленим експлуатаційним навантаженням. При відсутності профілактики вузли зношуються і виходять з ладу. Без діагностики статися це може в найнесподівані..
ВІД 100 грн
Діагностика рульових рейок  в м. Ковель
0
Для передачі зусилля від кермової колонки до коліс в системі кермового управління (КУ) використовується кермова рейка. За конструкцією це редуктори, які бувають трьох типів: механічні, гідравлічні й електричні. Кожен має особливості і нюанси, в залежності від марки та модифікації автомобіля. І ці..
ВІД 100 грн
Заміна бачка гідропідсилювача в м. Ковель
0
Конструкція будь-якого гідропідсилювача передбачає наявність накопичувального резервуара для мастила. З розширювального бачка робоча рідина потрапляє у гідронасос, з нього під тиском надходить до поршнів рейки, після чого по зворотній магістралі йде назад до резервуару. Корпус пристрою виконуєть..
ВІД 100 грн
Заміна кермової тяги в м. Ковель
0
Одна з причин втрати курсової стійкості авто і складнощів з керуванням – несправні кермові тяги. Вони передбачені для передачі на колеса поворотних зусиль. Якщо тяги деформовані або пошкоджені, несправні наконечники, то кермове управління працює нестабільно, з'являється загроза безпеці. Основна ..
ВІД 300 грн
Заміна кермового наконечника в м. Ковель
0
Кермові наконечники авто призначені для з'єднання тяг кермового управління з поворотними кулаками. Вони переміщаються в декількох площинах, передаючи при маневруванні команди колесам від керма. Працюють деталі в жорстких умовах, при підвищеній вологості, тому періодично виходять з ладу і підляга..
ВІД 300 грн
Заміна оливи гідропідсилювача в м. Ковель
0
Головними джерелами проблем із гідропідсилювачем авто є механічний знос та перегрівання. Поступово ГПК стає непридатним для подальшої експлуатації, вимагає капремонту або установки нового вузла, вартість якого надзвичайно висока. Подовжити ресурс механізму і забезпечити ефективність його роботи ..
ВІД 200 грн
м. Ковель

Багато проблем, пов'язаних з працездатністю кермового управління, складно діагностуються. У звичайних автосервісах, де хапаються за будь-яку роботу, тонкощі відновлення і/або заміни редуктора (рейки) або насоса просто не знають. Іноді з сучасними системами кермової не знайомі, і вчаться на вашому автомобілі. У результаті, автовласники витрачають гроші, багато часу і знову шукають автосервіс, коли виникають чергові неприємності з ГПК.

Ми зацікавлені у швидкому та недорогому обслуговуванні клієнтів. Фахівці "ГУР Сервіс" справляються з найзаплутанішими випадками і ремонтують системи будь-якого автомобіля. Тому що наш автосервіс має вузьку спеціалізацію, займаючись виключно обслуговування кермового управління і усім, що з ним пов'язано: усіма типами насосів і рейок, ремкомплектами, колонками з ЕПК тощо.

Перелік основних послуг

Для підвищення швидкості та ефективності роботи застосовується сучасне обладнання. З його допомогою виявляються не тільки поломки, а й загрози їх появи. На автомобілях будь-яких модифікацій ми замінимо або реанімуємо будь-який елемент кермового управління. У разі необхідності встановимо новий агрегат, відновлену рейку або насос з власного обмінного фонду. У наші послуги входять:

  • повна діагностика системи;
  • заміна рейки, ГПК, установка ремкомплекта;
  • ремонт проблемних елементів системи або заміна на відновлені аналоги;
  • допомога у підборі та придбанні комплектуючих з урахуванням моделі, модифікації та інших особливостей вашого автомобіля.

У прайсі компанії вказані фіксовані ціни на діагностику та ремонт. Ви легко можете дізнатися у менеджера попередню суму обслуговування, уточнити наявність потрібних запчастин, замовити їх або записатися на діагностику. Остаточна вартість робіт прив'язана до їх кінцевого обсягу.