Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

м. Ковель

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

 Ремонт рейок без ГПК в м. Ковель
0
Під час повороту керма колеса змінюють кут: так задається траєкторія руху автомобіля. Зусилля, яке водій прикладає до керма, передається на колеса через кермову рейку. Сьогодні є три типи рейок: механічні (з'явилися одні з перших), гідравлічні і електричні. Механічні рейки без ГПК ..
600.00 грн
Kомплексна діагностика в м. Ковель
0
Кермове управління — система транспортного засобу, що складається з декількох механізмів. Її основна функція — синхронізація положення керма і кута поворота ведучих коліс. Саме ця система забезпечує керованість, маневреність, своєчасність поворотів і витримку заданої водієм траєкторії. Ко..
100.00 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Ковель
0
Не всі елементи кермового управління автомобіля піддаються реставрації шляхом простої заміни деталей. У цих випадках доводиться встановлювати новий вузол, що дорого за вартістю і часто не виправдано за результатом через якість запчастин. У випадку з проблемами на внутрішній поверхні корпусу розп..
700.00 грн
Діагностика насосів ГПК в м. Ковель
0
Система кермового управління автомобіля складається з кількох груп механізмів. Всі вони під час руху перебувають під посиленим експлуатаційним навантаженням. При відсутності профілактики вузли зношуються і виходять з ладу. Без діагностики статися це може в найнесподівані..
100.00 грн
Діагностика рульових рейок  в м. Ковель
0
Для передачі зусилля від кермової колонки до коліс в системі кермового управління (КУ) використовується кермова рейка. За конструкцією це редуктори, які бувають трьох типів: механічні, гідравлічні й електричні. Кожен має особливості і нюанси, в залежності від марки та модифікації автомобіля. І ці..
100.00 грн
Заміна бачка гідропідсилювача в м. Ковель
0
Конструкція будь-якого гідропідсилювача передбачає наявність накопичувального резервуара для мастила. З розширювального бачка робоча рідина потрапляє у гідронасос, з нього під тиском надходить до поршнів рейки, після чого по зворотній магістралі йде назад до резервуару. Корпус пристрою виконуєть..
100.00 грн
Заміна кермової рейки в м. Ковель
0
Рейка є відповідальним вузлом системи управління машин всіх марок і модифікацій. Для комфорту управління на багатьох моделях застосовується гідропідсилювач. Призначення рейкового механізму в передачі колесам команди на поворот і забезпеченні зниження зусиль при обертанні керма. Середній ресурс ..
650.00 грн
Заміна кермової тяги в м. Ковель
0
Одна з причин втрати курсової стійкості авто і складнощів з керуванням – несправні кермові тяги. Вони передбачені для передачі на колеса поворотних зусиль. Якщо тяги деформовані або пошкоджені, несправні наконечники, то кермове управління працює нестабільно, з'являється загроза безпеці. Основна ..
50.00 грн
Заміна кермового наконечника в м. Ковель
0
Кермові наконечники авто призначені для з'єднання тяг кермового управління з поворотними кулаками. Вони переміщаються в декількох площинах, передаючи при маневруванні команди колесам від керма. Працюють деталі в жорстких умовах, при підвищеній вологості, тому періодично виходять з ладу і підляга..
50.00 грн
Заміна насоса гідропідсилювача в м. Ковель
0
Системи гідропідсилювачів керма встановлені на багатьох сучасних машинах. Тут найбільш важливим елементом є гідронасос, який виконує одночасно дві функції: робить циркуляцію робочої рідини в контурі безперервної; нагнітає тиск мастила, що знижує навантаження на кермовий механізм. ..
300.00 грн
Заміна оливи гідропідсилювача в м. Ковель
0
Головними джерелами проблем із гідропідсилювачем авто є механічний знос та перегрівання. Поступово ГПК стає непридатним для подальшої експлуатації, вимагає капремонту або установки нового вузла, вартість якого надзвичайно висока. Подовжити ресурс механізму і забезпечити ефективність його роботи ..
100.00 грн
Заміна пильовиків кермової рейки в м. Ковель
0
Незважаючи на погані дороги і підвищене навантаження, рейковий механізм автомобіля довговічний і надійний. Для збереження продуктивності і виконання свого функціоналу вузлу достатньо зберігати герметичність, мати достатній рівень робочої рідини і періодично проходити технічний огляд із заміною п..
50.00 грн
Заміна ущільнювальних кілець шлангів гідропідсилювача в м. Ковель
0
Необхідність технічного огляду автомобіля не заперечується. Але в українських умовах підвіска, гальма або кермове управління повинні перевірятися і обслуговуватися мінімум в півтора рази частіше. Підвищені навантаження і погані дороги призводять до передчасного зносу деталей і витратних матеріал..
100.00 грн
Заміна шланга високого тиску в м. Ковель
0
Гідропідсилювач приводиться ременем від коленвала силового агрегату автомобіля. Тому він включається в момент запуску двигуна і працює до моменту зупинки ДВЗ. Весь цей час у гідравлічному контурі виробляється підвищений тиск, завдяки якому робоча рідина циркулює по магістралі, перерозподіляється..
200.00 грн
Заміна шланга низького тиску (трубки передачі ATF)  в м. Ковель
0
Щоб гідропідсилювач керма авто знімав навантаження при маневруванні, в ГПК має постійно циркулювати мастило під тиском. Магістральний контур включає шланг високого тиску, розташований між золотником і насосом, а також низького тиску, встановлений після розподільника. Пошкодження трубок ATF веде ..
150.00 грн
м. Ковель

Багато проблем, пов'язаних з працездатністю кермового управління, складно діагностуються. У звичайних автосервісах, де хапаються за будь-яку роботу, тонкощі відновлення і/або заміни редуктора (рейки) або насоса просто не знають. Іноді з сучасними системами кермової не знайомі, і вчаться на вашому автомобілі. У результаті, автовласники витрачають гроші, багато часу і знову шукають автосервіс, коли виникають чергові неприємності з ГПК.

Ми зацікавлені у швидкому та недорогому обслуговуванні клієнтів. Фахівці "ГУР Сервіс" справляються з найзаплутанішими випадками і ремонтують системи будь-якого автомобіля. Тому що наш автосервіс має вузьку спеціалізацію, займаючись виключно обслуговування кермового управління і усім, що з ним пов'язано: усіма типами насосів і рейок, ремкомплектами, колонками з ЕПК тощо.

Перелік основних послуг

Для підвищення швидкості та ефективності роботи застосовується сучасне обладнання. З його допомогою виявляються не тільки поломки, а й загрози їх появи. На автомобілях будь-яких модифікацій ми замінимо або реанімуємо будь-який елемент кермового управління. У разі необхідності встановимо новий агрегат, відновлену рейку або насос з власного обмінного фонду. У наші послуги входять:

  • повна діагностика системи;
  • заміна рейки, ГПК, установка ремкомплекта;
  • ремонт проблемних елементів системи або заміна на відновлені аналоги;
  • допомога у підборі та придбанні комплектуючих з урахуванням моделі, модифікації та інших особливостей вашого автомобіля.

У прайсі компанії вказані фіксовані ціни на діагностику та ремонт. Ви легко можете дізнатися у менеджера попередню суму обслуговування, уточнити наявність потрібних запчастин, замовити їх або записатися на діагностику. Остаточна вартість робіт прив'язана до їх кінцевого обсягу.