Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Ремонт рейок

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

 Ремонт рейок без ГПК в м. Ковель
0
Під час повороту керма колеса змінюють кут: так задається траєкторія руху автомобіля. Зусилля, яке водій прикладає до керма, передається на колеса через кермову рейку. Сьогодні є три типи рейок: механічні (з'явилися одні з перших), гідравлічні і електричні. Механічні рейки без ГПК ..
600.00 грн
Гільзовка корпусу кермової рейки в м. Ковель
0
Не всі елементи кермового управління автомобіля піддаються реставрації шляхом простої заміни деталей. У цих випадках доводиться встановлювати новий вузол, що дорого за вартістю і часто не виправдано за результатом через якість запчастин. У випадку з проблемами на внутрішній поверхні корпусу розп..
700.00 грн
Заміна кермової рейки в м. Ковель
0
Рейка є відповідальним вузлом системи управління машин всіх марок і модифікацій. Для комфорту управління на багатьох моделях застосовується гідропідсилювач. Призначення рейкового механізму в передачі колесам команди на поворот і забезпеченні зниження зусиль при обертанні керма. Середній ресурс ..
650.00 грн
Заміна кермової тяги в м. Ковель
0
Одна з причин втрати курсової стійкості авто і складнощів з керуванням – несправні кермові тяги. Вони передбачені для передачі на колеса поворотних зусиль. Якщо тяги деформовані або пошкоджені, несправні наконечники, то кермове управління працює нестабільно, з'являється загроза безпеці. Основна ..
50.00 грн
Заміна кермового наконечника в м. Ковель
0
Кермові наконечники авто призначені для з'єднання тяг кермового управління з поворотними кулаками. Вони переміщаються в декількох площинах, передаючи при маневруванні команди колесам від керма. Працюють деталі в жорстких умовах, при підвищеній вологості, тому періодично виходять з ладу і підляга..
50.00 грн
Заміна пильовиків кермової рейки в м. Ковель
0
Незважаючи на погані дороги і підвищене навантаження, рейковий механізм автомобіля довговічний і надійний. Для збереження продуктивності і виконання свого функціоналу вузлу достатньо зберігати герметичність, мати достатній рівень робочої рідини і періодично проходити технічний огляд із заміною п..
50.00 грн
Заміна ущільнювальних кілець шлангів гідропідсилювача в м. Ковель
0
Необхідність технічного огляду автомобіля не заперечується. Але в українських умовах підвіска, гальма або кермове управління повинні перевірятися і обслуговуватися мінімум в півтора рази частіше. Підвищені навантаження і погані дороги призводять до передчасного зносу деталей і витратних матеріал..
100.00 грн
Регулювання кермової рейки на автомобілі в м. Ковель
0
Більшість вузлів сучасних автомобілів не можуть похвалитися таким великим ресурсом, як кермове управління. Воно здатне витримати до 15 років експлуатації і сотні тисяч кілометрів пробігу. Але розрахований даний ресурс на якісні дороги і робочі рідини, використання оригінальних запчастин і проход..
100.00 грн
Регулювання кермової рейки у знятому стані в м. Ковель
0
Підтягнути регулювальний гвинт кермового управління, не знімаючи його з машини, досить просто, роботу виконують навіть самостійно. Але це підходить тільки в ідеальному випадку, коли кермове управління знаходиться в працездатному стані. Механізм просто розовтався на поганих українських дорогах, т..
100.00 грн
Ремонт рейки з ЕПК в м. Ковель
0
З розвитком машинобудування і появою швидкісних авто, великогабаритного транспорту гостро постало питання посилення кермових рейок, які знизять рівень прикладеного зусилля і полегшать комфортне керування транспортним засобом. З цими функціями повністю справляються кермові рейки з електропідсилювач..
2000.00 грн
Ремонт рейок з ГПК  в м. Ковель
0
Кермова рейка у складі системи кермового управління автомобіля відповідає за передачу зусилля від колонки на керовані колеса. У разі відсутності своєчасної діагностики та профілактики цей вузол виходить з ладу. Ремонт кермової рейки є складним процесом, що вимагає не тільки знань і навичок, а й с..
1600.00 грн
Ремонт розподільника кермової рейки в м. Ковель
0
Механізм розподілу – центральний елемент рейки. Це високоточний вузол, що передає зусилля на колеса при поворотах. У момент маневрування золотник (друга назва вузла) направляє під тиском робочу рідину в лівий або правий циліндри. Одночасно знижується зусилля, з яким повертається кермо. Деякі мод..
900.00 грн
Шліфування штока кермової рейки в м. Ковель
0
Шток рейки виконує в кермовому механізмі задачу зв'язку шестерні або черв'ячного вузла розподільника з кермовими наконечниками, що відповідають за поворот коліс. Від ефективної роботи вала залежить продуктивність роботи кермового управління в цілому. Якщо механізм налагоджений правильно, наванта..
200.00 грн
Ремонт рейок

Ремонт і реставрація рульовіх рейок у Ковелі

 

Несправність автомобіля - завжди неприємний момент, особливо якщо йдеться про рульову рейку. Це один з центральних та найнадійніших вузлів машини, який рідко виходить з ладу, але якщо це все ж таки трапилося - не гайте часу. Адже їзда з несправною рейкою призводить до проблем з управлінням автівкою та передчасному зносу елементів рульового управління та підвіски.

На що звернути увагу

Нерідко перші ознаки несправності кермової рейки лишаються непоміченими, але є певні нюанси, на які обов’язково варто звернути увагу.

       Стук у передній підвісці.

Спершу він з’являється зрідка і лише на нерівній дорозі, при цьому його майже не чутно. Згодом, якщо нічого не робити, стук буде супроводжувати вас постійно. Сама рейка зношуватиметься сильніше, що помітно ускладнить кермування.

       Ускладнення повороту колес.

Кермо важко повернути, а під час повороту чутно сторонні шуми.

       Ускладнення керування.

Автівка із запізненням реагує (або не реагує взагалі) на повороти керма, виникають складнощі із поверненням керма у початкове положення. Крім того ознакою несправності рульової рейки можуть бути проблеми із кермуванням у холодну погоду. Слід також звернути увагу на вібрацію керма під час руху по прямій та на поворотах.

       Протікання гідравлічної рідини.

Під автівкою з’являються масляні краплі та калюжі - причиною може бути зношеність ущільнювачів: сальників та прокладок. Це одна з найвідоміших та найрозповсюдженіших ознак несправності рульової рейки.

Порядок проведення ремонту

Ремонт кермової рейки - той випадок, коли роботу краще довірити спеціалістам і не намагатися впоратися своїми силами. Складність завдання полягає не тільки в необхідності точно визначити причину виходу запчастини з ладу та її реставрації, а і у потребі точного регулювання роботи механізму. Ремонт проходить у кілька етапів:

       Розбір рульової рейки.

       Мийка та дефектація (промиваються всі деталі рейки, дефектуються вали, підшипники та втулки).

       Шліфування та полірування валів (видаляються сліди корозії, вали отримують “дзеркальний” блиск).

       Заміна ремкомплекту (міняються всі втулки, сальники, поршневі кільця та ущільнювачі).

       Перевірка працездатності (виконується на спеціальному стенді).

У який термін проводиться ремонт

Термін виконання ремонту залежить від стану кермової рейки та складності робіт. Але наші майстри зроблять усе для того, щоб прискорити процес. У середньому ремонт займає від двох годин до одного дня.

Наша компанія у Ковелі - сервіс повного циклу. Ви отримаєте всі необхідні послуги: від попередньої діагностики до повноцінного ремонту будь-якої складності. Автосервіс обладнано сучасним стендами, інструментами та всім необхідним для роботи устаткуванням: це дозволяє нам швидко та точно визначити причину виходу авто з ладу та виправити її.

Гарантійні зобов’язання

На всі надані нашим автосервісом послуги поширюється гарантія - 6 місяців. Зверніть увагу: у день покупки на придбані у нас рульові рейки оформлюються гарантійні талони, які ви маєте зберегти. Гарантія розповсюджується і на вживані деталі - 14 днів з моменту покупки.

Ви можете повернути придбану рульову рейку протягом 14 днів з моменту придбання (за умови відсутності слідів монтажу та експлуатації, наявності чека та упаковки).

Знижки

У вас є чудова можливість отримати знижку на відновлення кермової рейки. На знижку від 5% до 15% можуть розраховувати власники СТО та таксисти. Крім того передбачена знижка для іменинників: її можна отримати за тиждень ДО Дня народження та через тиждень ПІСЛЯ нього. Не забудьте пред’явити паспорт!

У чому причини поломки

Вихід з ладу будь-якої деталі авто - завжди проблема. Утім, більшість таких проблем можна вирішити, якщо вчасно звернутися на СТО. У будь-якому разі для того, щоб не повторити помилку, варто розуміти, що стало причиною поломки. Рульова рейка може зламатися через:

       Їзду нерівними дорогами.

       Потрапляння рідини у корпус.

Ці дві основні причини, при які завжди треба пам’ятати. Зверніть увагу: будь-яка перешкода на дорозі це не просто неприємність, це підвищення навантаження на механізм, результатом чого стає передчасний знос запчастини.

Не менш шкідливим для рульової рейки є засмічення, адже дрібні часточки піску, пилу та вологи впливають на якість роботи деталі, поступово руйнуючи її. Тож якщо ви часто пересуваєтеся по засміченим та пильним дорогам, уважно слідкуйте за станом перепускних трубок та пильовиків, періодично перевіряючи якість їх роботи.

Чи можна попередити проблему? Так, це цілком у силах автовласника. Для цього необхідно дотримуватись елементарних правил: не переїздити на повній швидкості через “лежачих поліцейських” чи трамвайні колії, уникати різких поворотів керма під час руху на ще не прогрітій автівці та не кидати машину на стоянці з вивернутими колесами, особливо взимку.

Які роботи оплачуються додатково?

У нашому сервісі встановлено демократичні ціни на послуги, це стосується і процедури реставрації рульової рейки. Але під час діагностики можуть бути виявлені додаткові проблеми, які потребують вирішення. Заміна деяких запчастин оплачується окремо, а саме:

       вал і корпус кермової рейки;

       золотник (а також його верхній і середній підшипник та кришка);

       пружина;

       регулювальний прижим та його гайка;

       трубопровід рульової рейки;

       рульова тяга (а також її пильник та наконечник);

       права втулка;

       стопорне кільце.

Заміна інших деталей відбувається під час базового ремонту та не потребує додаткової оплати. Наш автосервіс у Ковелі - найкращий вибір для ремонту кермової рейки: ми надаємо послуги повного циклу та гарантуємо чудовий результат. Ви не залишитеся без транспортного засобу надовго - досвідчені майстри впораються із ремонтом швидко та без проблем.

Отримати більш детальну інформацію, записатися на діагностику та уточнити орієнтовну вартість ремонту ви можете, зателефонувавши за одним зі вказаних на сайті телефонів.