Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Кермова рейка

Показати
Сортувати:

Підбір насосів і рейок для рульового управління авто

Кермова рейка

Кермові рейки в магазині ГУР Сервіс

Гідропідсилювач керма — основна частина кермового механізму автомобіля. Саме він полегшує процес управління на швидкості, забезпечує максимум безпеки та комфорту. За що відповідає цей вузол:

  • вільне обертання кермового колеса;
  • напрямок руху автотранспорту;
  • стійкість згідно заданій траєкторії.

Не завжди і не всі автомобілі комплектувалися гідропідсилювачами керма. Необхідність такої модернізації виникла, коли з'явилися швидкісні легкові машини і багатотонні вантажівки, управляти якими було не так просто. Передові виробники вводили гідропідсилювачі керма в комплектацію для зниження передавального моменту кермовому механізму, що значно підвищувало маневреність. В якості приємного бонусу водії оцінили пом'якшення ударів, які передаються на кермо при пересуванні неякісним дорожнім покриттям. Незначне гасіння ударів позитивно позначається на стані машини (знос деяких вузлів сповільнюється) і на рівні комфортабельності. Водії відзначають, що управління автомобілем з гідропідсилювачем керма менше стомлює, що важливо при тривалих і частих поїздках, дозволяє уникнути аварійних ситуацій при розриві шин передніх коліс.

Як і будь-який вузол, кермові рейки зношуються і з часом підлягають відновленню або повній заміниі. Придбати гідро- або електропідсилювач, кермову рейку Ви можете на сайті компанії СТО «ГУР». Ми пропонуємо оригінали та якісні копії деталей, відновлені вживані вузли. На придбану продукцію поширюється гарантія, за домовленістю — післягарантійне обслуговування.

Зараз купити рейку або кермовий підсилювач просто, відвідавши інтернет-сторінку нашого магазину не виходячи з дому. Скориставшись фільтром, Ви швидко знайдете запчастини для Вашої марки авто. Уточнити технічні характеристики, стан і наявність можна у наших менеджерів. Для Вас — вигідні умови оплати і доставки.