Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт
Пн-Пт с 9.00 до 18.00
Сб с 9.00 до 14.00
Нд - вихідний

Ваш кошик порожній!

Купуємо ваші рульові рейки на запчастини

Купуємо ваші рульові рейки на запчастини

2021-02-23 10:51:41   0   3040

В ідеальному світі автомобілі ніколи б не виходили з ладу, а всі без винятку запчастини слугували б вічно, в тому числі й рульові рейки. Утім, поки що цього не сталося, і якщо кермова рейка вашого авто вийшла з ладу, не варто її викидати. Це не тільки не екологічно, а ще й не вигідно. Що ж робити? Зв’язатися з нами! Ми на постійній основі купуємо вживані рульові рейки, пропонуємо вигідні умови та найцікавіші ціни.

Що ми приготували для Вас

 • вигідні ціни та цікаві пропозиції;
 • зручні умови співпраці;
 • мінімальні часові витрати;
 • гарантія купівлі.

Крім того, можливий обмін несправного агрегату на відновлений. Це ваша можливість суттєво зекономити на ремонті, не впустіть вигоду!

Переваги співпраці з нами

Ваша стара кермова рейка ще може принести користь і вам, і, можливо, іншому автовласнику. А для цього просто зверніться до нас: ми готові викупити запчастину. Таким чином ви вирішуєте питання з утилізацією старої деталі, отримуєте гроші та чудову можливість придбати справну рульову рейку на вигідних умовах. Ми своєю чергою відреставруємо рейку (або ж розберемо її на запчастини), і вона ще неодмінно стане у пригоді.

Умови придбання

Ми готові придбати таки вживані кермові рейки:

 • з електропідсилювачем
 • з гідропідсилювачем
 • механічні.

Нас цікавлять рульові рейки для AUDI, VW, Skoda, Seat, Ford, Mercedes, Toyota/Lexus, Honda, Mitsubishi, Subaru та інші. Просто зверніться до нас і ми надамо детальну інформацію.

Ми цінуємо ваш і свій час, тож усе пройде швидко та просто:

 1. Ви надаєте рейку. На момент огляду стан не має значення.
 2. Наш спеціаліст проводить огляд. Виділяє можливі проблеми та несправності, дізнається, чи підлягала рейка ремонту в минулому, через які пошкодження.
 3. Ми визначаємо ціну. Спираючися на дані, отримані під час огляду. При цьому враховуються такі моменти як марка та модель автомобіля, рік випуску, наявність пошкоджень тощо.

Якою має бути деталь? Тут також усе просто.

Для всіх рейок і насосів – спочатку діагностика агрегату, після якої майстер може уже сформувати ціну, якщо агрегат нам підходить.

 1. Кермова рейка зібрана (наявність пильовиків та тяг не обов’язкова).
 2. Кермова рейка для реставрації (за відсутності помітних механічних дефектів, серед яких пошкодження корпусу, пошкодження точок кріплення, пошкодження зубів валу рейки, деформація трубок гідроциліндра, пошкодження штуцерів, а також електричних дротів, датчиків, роз’ємів). Для електричних рейок стан зубчастої пари не важливий. Купуємо якщо справна електрика самої рейки.
 3. Кермові рейки на запчастини приймаються у будь-якому стані.

Аби отримати більше інформації щодо нюансів співпраці, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Звертайтеся до нас просто зараз!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!